Përmbledhje mendimesh për antarët

Lauri

Anunnak
Me duket sikur ka kaluar nje jete e tere. kohet e fundit nuk kam qene aktive per arsye perosnale, por me duket sikur jam, vetem kam mbet ne 2015 lool:eek:, me duhet kohe, te filloj sidomos me antaret e ri. por te vjetrit i pershendes, mos filloj nje nga nje, por gjithe:)
Princesha më e mirë në botë :)
Mirë se vjen.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ma sillni nje koshere me qershia. :p
Ti shperndaj ahahahaahahah
 

Desa

Felix - Culpa
Me Enea ke parasysh Aiden? Apo jam une gabim ?
Tani sa janë gjasat që të jenë dy persona ndryshe më ngjashmëri në: vendlindje, mosha deri diku, mënyra e shkrimit, ...
Ishte një mendim-dëshirë.

Gjithësesi, më gëzon respekti që ka fituar në këtë forum dhe do doja të lexoja më shumë nga ajo 🙂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Tani sa janë gjasat që të jenë dy persona ndryshe më ngjashmëri në: vendlindje, mosha deri diku, mënyra e shkrimit, ...
Ishte një mendim-dëshirë.

Gjithësesi, më gëzon respekti që ka fituar në këtë forum dhe do doja të lexoja më shumë nga ajo 🙂
E kam pyetur vite me pare ,sepse te njejten kam menduar ,por me ka thene qe nuk eshte i njejti person
:)
 

Desa

Felix - Culpa
E kam pyetur vite me pare ,sepse te njejten kam menduar ,por me ka thene qe nuk eshte i njejti person
:)
E besoj. Por kam një dozë mëdyshje.
Eh se ç’më kapi melankolia e asaj kohe.....
Sikur ta dinte sa kujtime të bukura ka lënë pas 🙂
 
Top