Përmbledhje mendimesh për antarët

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E besoj. Por kam një dozë mëdyshje.
Eh se ç’më kapi melankolia e asaj kohe.....
Sikur ta dinte sa kujtime të bukura ka lënë pas 🙂
Para disa ditesh u futa dhe vetem kam lexuar dhe u cmalla me veten e ju
Pavaresisht se ndryshimet e mia jane minimaliste , mu duk sikur ishte nje tjeter kohe e tjeter une
Vertet ishim aq te padjallzuar apo ishte ambienti i tille? :p
 

Desa

Felix - Culpa
Para disa ditesh u futa dhe vetem kam lexuar dhe u cmalla me veten e ju
Pavaresisht se ndryshimet e mia jane minimaliste , mu duk sikur ishte nje tjeter kohe e tjeter une
Vertet ishim aq te padjallzuar apo ishte ambienti i tille? :p
😂 djallin e kishim të fshehur brenda 😂
Unë për vete kam evoluar goxha me djallëzira, por brenda besoj e njëjta kam qenë edhe atëherë.
Më duket si një jetë e tërë u jetua dhe sa kujtime të bukura.....
Ehhh ika ika nga atje.
Ku ka në mirë se këtu!

p.s. nuk kam shprehur mendim të përmbledhur korrekt për antarët, por si fillim, ty e dashur të detyrohem për një vit fantastik të jetës sime ❤️
Pa ju të tjerët, kjo nuk do të ishte e mundshme. Ndaj, qofshi gjithmonë këta dhe kështu si jeni. 🤗
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
😂 djallin e kishim të fshehur brenda 😂
Unë për vete kam evoluar goxha me djallëzira, por brenda besoj e njëjta kam qenë edhe atëherë.
Më duket si një jetë e tërë u jetua dhe sa kujtime të bukura.....
Ehhh ika ika nga atje.
Ku ka në mirë se këtu!

p.s. nuk kam shprehur mendim të përmbledhur korrekt për antarët, por si fillim, ty e dashur të detyrohem për një vit fantastik të jetës sime ❤️
Pa ju të tjerët, kjo nuk do të ishte e mundshme. Ndaj, qofshi gjithmonë këta dhe kështu si jeni. 🤗
Jo jo ske qene kjo mos genje

ti dhe @MrCool jeni dy metamorfozat e atij habitati lool
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Kam lexuar ca andej para ca kohesh, goxha nivel, vlen per tu permendur njeri me nickname stereotipi, goxha background por edhe te tjere.
Po edhe ktu te mire jemi.🥳🥳🥳
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shum te mir te gjith. Si ju s’ka! Lum forumi qe ju ka! 😂
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Ka shume surpriza nuk mund te kesh nje mendim definitiv per dike. 😬
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Nuk e di per tjeret por nje Ragnar qe pe shoh ketu eshte jasht cdo norme, mjafton nje shkrim me ba dhe bum ne Serbi :D
 

WxP

Hidrauliku
Ja bonqefin vetes shum ky lool
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Fjalet jan te pakta per kete siper,sepse cdo fjale qe mund te them per ta pershkruar asnjehere nuk do mjaftojn.
Jan me fat personat qe jane prane teje boço ,sepse ti je burim i miresis 🌞
 
  • Zemer
Reactions: WxP

WxP

Hidrauliku
Edhe per ket siper ska fjal eshte rruga qe percjell miresine
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nje nga njerzit me te beses ketu. Njeri qe din te jap respek dhe te fali miqesi te paster.( dhendrri im )
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Po pse bëhesh ngativ o njeri osht e shtunë 😜😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mua me vjen te shkruaj ne keto momente nje roman vec per veten me fjale te mira.
Po duke qene se del jo hijshem kjo gjoo,po e tejkaloj. ahhahahahahaha
PEr tjeret,nuk marr pergjegjsi,kam mesuar mos te shprehem per askend ,sepse nuk na takon.
 
Top