Përmbledhje mendimesh për antarët

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Mua me vjen te shkruaj ne keto momente nje roman vec per veten me fjale te mira.
Po duke qene se del jo hijshem kjo gjoo,po e tejkaloj. ahhahahahahaha
PEr tjeret,nuk marr pergjegjsi,kam mesuar mos te shprehem per askend ,sepse nuk na takon.
Pse ku ka mo mirë se me fol për veten me veten. Go on please
d009116d41952ed70ed9b43f4a86b09b.jpeg
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Pyt Jane Austen lool se ajo do shkruj
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Si cdo forum tjeter edhe ky, ka anetare ku mendimet puqen edhe ndeshen se bashku...
Koha ben te sajen dhe po nuk je shume aktiv veshtire te permbushesh mendime per dike, por edhe si disa qe pa te njohur mire te vejne nofke ketu nuk jame dakort...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nuk kane shume rendesi mendimet.
Por ajo qe ka rendesi eshte se;
Nese dikush nga ju mungon ne kete format,do ja ndjeja mungesen. :))
Mendoj qe kjo eshte me rendesishme se sa te themi nje mendim per dike.
Jemi mesuar me njeri-tjtrin, me zenkat dhe me te mirat dhe me te kqijat.me humorin, te qeshurat etj etj.
Keshtu nje sofer e madhe i bie.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
@jana80 delire dhe mjaft mirkuptuese, jo provokative e as thumbyese ... :)
@Soulmind - percjell qetesi , dhe shum pozitivitet - me duket si nje flutur plot ngjyra .
@ZHIGO - eshte mjaft solar dhe talent , i ndjeshem dhe me karakter... pershtatet vetem me disa , nuk ja jep mundesin kujtdo .
@kitrra 123 - eshte si nje xixellonje ,sa me shum e ndjek per te kapur, aq me shum te shton deshiren ti shkosh pas (te lexosh ) , njeri me plot "bagazh" ne vete ...
@Desa eshte si ajo shprehja ,terhiqe penin e mos e kput ... sinqerisht mesoj shum gjera nga asaj , ne shkrimet qe i percjell .
@Nicktjeter - sa me shume te lexosh , aq me shum mundesh te depertosh ne shkronjat e saj teper ngacmuese , zberthyese , dhe mundesh te gjesh veten aty , kjo eshte niki sy shqiponje qe te zvesh shpirtin .
@Frank , do thuash pse te lash per ne fund!?
Ehh embelsirat lihen ne fund , sepse te shijojn me shum, e te lejn shijen e embel te goja. Per ty kam nje big faleminderit qe je kaq i mire me mua , tjeret thojn se je diversionis por un them qe je master te kaluar masterit per Diversion lol . Paversisht qe je icik i prap , shpirtin e ke te mire (eshte pak icik e ngjyrosur me te zez por ska gje lol) . Je the best . :)
Sa bukur kam fol 😂
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Te me falesh qe nuk te mbaj mend, nje anetare kaq e vjeter.. por kam mendimin se je shume e mirejf[oadsfoadfdfdfhpad 😊
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Te me falesh qe nuk te mbaj mend, nje anetare kaq e vjeter.. por kam mendimin se je shume e mirejf[oadsfoadfdfdfhpad 😊
Nësë e ke për mua, unë jam nga 2019 këtu :p, sedi wxp cfar I ka bërë profilit që më tregon nga 2013 😂
 

Marla

Themelues i Forumit
@Fv.al

Glen_star.gifimages
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Atëherë Sishte në forum

Por tani do të them:
Më pëlqen që nuk ofendon dhe nuk i nënvlerëson njerëzit
Je i shoqërueshëm. Këtë mendim kam tani ☺️
As per mua🙋‍♀️
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
As per mua🙋‍♀️
Fiore ti je dashuri. E di që nuk e ke të njëjtin mëndim për mua por do të jap kohë të më njohësh. Për mua je shumë pozitive, dhe sa herë komentoj me ty qesh shumë.
 
Top