Përmbledhje mendimesh për antarët

Fiore

Anëtar i Nderuar
Fiore ti je dashuri. E di që nuk e ke të njëjtin mëndim për mua por do të jap kohë të më njohësh. Për mua je shumë pozitive, dhe sa herë komentoj me ty qesh shumë.
Hahah hahah ?
Jo skam mendime te keqija une:)
Je dhe ti positive dhe me pelqen sensi i humorit tend:)
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Si ne kohen e shkolles, dhe ketu brenda ka grupime. Por nuk e them ket me ton negativ; perkundrazi... sepse eshte bukur kur mbeshtet dike por eshte akoma me bukur kur te mbeshtesin.

Me kalimin e viteve disa me jan larguar dhe disa me jan afruar aq shum sa qe i ndjej si te shpis dhe ska nevoj per emra sepse ja bej te ditur gjithmon qe gezohem qe me eshte dhene mundesia per ti njohur.

Thone kjo...
Forumim te mbare ?
 
Si ne kohen e shkolles, dhe ketu brenda ka grupime. Por nuk e them ket me ton negativ; perkundrazi... sepse eshte bukur kur mbeshtet dike por eshte akoma me bukur kur te mbeshtesin.

Me kalimin e viteve disa me jan larguar dhe disa me jan afruar aq shum sa qe i ndjej si te shpis dhe ska nevoj per emra sepse ja bej te ditur gjithmon qe gezohem qe me eshte dhene mundesia per ti njohur.

Thone kjo...
Forumim te mbare ?
Me fal, ca grupi jam une??
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Si ne kohen e shkolles, dhe ketu brenda ka grupime. Por nuk e them ket me ton negativ; perkundrazi... sepse eshte bukur kur mbeshtet dike por eshte akoma me bukur kur te mbeshtesin.

Me kalimin e viteve disa me jan larguar dhe disa me jan afruar aq shum sa qe i ndjej si te shpis dhe ska nevoj per emra sepse ja bej te ditur gjithmon qe gezohem qe me eshte dhene mundesia per ti njohur.

Thone kjo...
Forumim te mbare ?
200.gif
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
A të filloj unë me ta mbushur fugonin? ???
 
  • Haha
Reactions: Ivy

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Sa per estetik ?
Ti hyn te grupi i personave qe nuk i le njerzit te kuptojn me cfare humori je deri kur te del para ndonje big boobs dhe thua:" ja pse jetoj" ??????
2c3a4d6fa59adb1df50b5aa9d661abdc.jpg

Je nje nga njerzit me paqesor dhe te durueshem qe njoh; shoqeria jote eshte me fat qe te ka ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Moj ti je unike ❤️
Dashurii ,je perfect në çdo aspekt ,dhe ke një shpirt dhe zemër kristal ❤
Ps: Ti them me gjithë zemër këto sepse të vlerësoj shumë ?
 
Top