Përmbledhje mendimesh për antarët

Baboon

FALEMINDERIT!
Unë jom relativisht i ri ri (krahasuar me hyrjet e fundit etj) ketu akoma se kom bo vitin. Por sigurisht, që kam pasur kohe mjaftueshëm të kem edhe une te kem "favoritët" e mij ktu, ata me pak e kështu me radhë.
Por kurrsesi kategori që kam inat "urrej" etj, perkunder jetes reale ketu zgjedhja dhe vullneti i lirë jane aq larg sa nje klikim. Kësisoj mundohem të marr vetem pozitivitet, ne kufijtë e të qenit njeri. Edhe pa kaluar ne superlativa une sinqerisht i jam mirënjohës kësaj "dritareje virtuale" pasi me ka ndihmuar te jem serish social ne një periudhë aspak të mirë të jetës time.

Edhe pse e quajmë virtulitet, këtu shpenzojme një kohë edhe japim marrim mbase edhe me shume, (ne kohe reale) info ide etj sesa në jeten reale.
Mjaft ti hedhësh një sy kesaj teme edhe nder vite sheh se si antaret kane jetuar ne kete "konak" me xixa ndër vite, për ta kuptuar që është në maksimumin e reales që mundë të kesh në një vënd të tillë.
Kësisoj jam i kënaqur që jam pjesë e tij. Fola për forumin dhe jo për antarët jo se keqkuptova temën, përkundrazi! Janë janë pikërisht njerzit që e bëjnë vendin dhe jo anasjelltas.
Mbase po flas pak si sh me superlativa etj, unë mendoj se jo. Ne si shoqëri e kemi pak problemin e promovimit. Dhe mua ky vend më pëlqen si rrjedhojë antarët.

Siç e kam thënë në një shkrim timin "mua s'më pëlqen të jetoj në një ishull" sa do konfort e i bukur qoftë dua që në "tryezën" time të ketë sa më shumë larmi në mënyrë që ti përngjase sa më shumë botës ku jetojmë. Ka vend për kritika? Patjeter që po larg qoftë perfeksioni lol
Shoh këtu vërejtje (mbase me vënd) se dikur ka qenë më konstruktiv, më serioz etj por mendoj në kohrat që jetojmë humori edhe karagjozlliqet pse jo na ndihmojnë të jemi më afër njëri tjetrit dhe si amortizator për gropat e trishta njerëzore tashmë në mbarë botën.

Se tashi u kujtova për karagjozlliqe lool loool
bo sa kom fol wtf

P.S aq mirë kom fol sa dhe radio Moska e transmetoj dhe m'kan promovu për i çmim ?
images (9).jpeg
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Unë jom relativisht i ri ri (krahasuar me hyrjet e fundit etj) ketu akoma se kom bo vitin. Por sigurisht, që kam pasur kohe mjaftueshëm të kem edhe une te kem "favoritët" e mij ktu, ata me pak e kështu me radhë.
Por kurrsesi kategori që kam inat "urrej" etj, perkunder jetes reale ketu zgjedhja dhe vullneti i lirë jane aq larg sa nje klikim. Kësisoj mundohem të marr vetem pozitivitet, ne kufijtë e të qenit njeri. Edhe pa kaluar ne superlativa une sinqerisht i jam mirënjohës kësaj "dritareje virtuale" pasi me ka ndihmuar te jem serish social ne një periudhë aspak të mirë të jetës time.

Edhe pse e quajmë virtulitet, këtu shpenzojme një kohë edhe japim marrim mbase edhe me shume, (ne kohe reale) info ide etj sesa në jeten reale.
Mjaft ti hedhësh një sy kesaj teme edhe nder vite sheh se si antaret kane jetuar ne kete "konak" me xixa ndër vite, për ta kuptuar që është në maksimumin e reales që mundë të kesh në një vënd të tillë.
Kësisoj jam i kënaqur që jam pjesë e tij. Fola për forumin dhe jo për antarët jo se keqkuptova temën, përkundrazi! Janë janë pikërisht njerzit që e bëjnë vendin dhe jo anasjelltas.
Mbase po flas pak si sh me superlativa etj, unë mendoj se jo. Ne si shoqëri e kemi pak problemin e promovimit. Dhe mua ky vend më pëlqen si rrjedhojë antarët.

Siç e kam thënë në një shkrim timin "mua s'më pëlqen të jetoj në një ishull" sa do konfort e i bukur qoftë dua që në "tryezën" time të ketë sa më shumë larmi në mënyrë që ti përngjase sa më shumë botës ku jetojmë. Ka vend për kritika? Patjeter që po larg qoftë perfeksioni lol
Shoh këtu vërejtje (mbase me vënd) se dikur ka qenë më konstruktiv, më serioz etj por mendoj në kohrat që jetojmë humori edhe karagjozlliqet pse jo na ndihmojnë të jemi më afër njëri tjetrit dhe si amortizator për gropat e trishta njerëzore tashmë në mbarë botën.

Se tashi u kujtova për karagjozlliqe lool loool
bo sa kom fol wtf

P.S aq mirë kom fol sa dhe radio Moska e transmetoj dhe m'kan promovu për i çmim ?
Shiko fotografinë 1779030


E ke shkrujt si me porosi ?


0a1e3b3653ee1fdd00b51f2fb3fd2d68.jpg


Ja dhe grupi grupeve ?

Te ty dhe difektet marrin sfumatur te bukur dhe me beso, nuk e them me t'bo qefin.
I tymos njerzit me shaka dhe batuta sa qe dhe ato vet harrojne c'po thonin ose ose... kuptojne qe s'ja vlen te ngerrysin surratin?
Te therrasin lomshi por pa ditur qe ai eshte thesar qe hapet vetem me celesin e duhur ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Unë jom relativisht i ri ri (krahasuar me hyrjet e fundit etj) ketu akoma se kom bo vitin. Por sigurisht, që kam pasur kohe mjaftueshëm të kem edhe une te kem "favoritët" e mij ktu, ata me pak e kështu me radhë.
Por kurrsesi kategori që kam inat "urrej" etj, perkunder jetes reale ketu zgjedhja dhe vullneti i lirë jane aq larg sa nje klikim. Kësisoj mundohem të marr vetem pozitivitet, ne kufijtë e të qenit njeri. Edhe pa kaluar ne superlativa une sinqerisht i jam mirënjohës kësaj "dritareje virtuale" pasi me ka ndihmuar te jem serish social ne një periudhë aspak të mirë të jetës time.

Edhe pse e quajmë virtulitet, këtu shpenzojme një kohë edhe japim marrim mbase edhe me shume, (ne kohe reale) info ide etj sesa në jeten reale.
Mjaft ti hedhësh një sy kesaj teme edhe nder vite sheh se si antaret kane jetuar ne kete "konak" me xixa ndër vite, për ta kuptuar që është në maksimumin e reales që mundë të kesh në një vënd të tillë.
Kësisoj jam i kënaqur që jam pjesë e tij. Fola për forumin dhe jo për antarët jo se keqkuptova temën, përkundrazi! Janë janë pikërisht njerzit që e bëjnë vendin dhe jo anasjelltas.
Mbase po flas pak si sh me superlativa etj, unë mendoj se jo. Ne si shoqëri e kemi pak problemin e promovimit. Dhe mua ky vend më pëlqen si rrjedhojë antarët.

Siç e kam thënë në një shkrim timin "mua s'më pëlqen të jetoj në një ishull" sa do konfort e i bukur qoftë dua që në "tryezën" time të ketë sa më shumë larmi në mënyrë që ti përngjase sa më shumë botës ku jetojmë. Ka vend për kritika? Patjeter që po larg qoftë perfeksioni lol
Shoh këtu vërejtje (mbase me vënd) se dikur ka qenë më konstruktiv, më serioz etj por mendoj në kohrat që jetojmë humori edhe karagjozlliqet pse jo na ndihmojnë të jemi më afër njëri tjetrit dhe si amortizator për gropat e trishta njerëzore tashmë në mbarë botën.

Se tashi u kujtova për karagjozlliqe lool loool
bo sa kom fol wtf

P.S aq mirë kom fol sa dhe radio Moska e transmetoj dhe m'kan promovu për i çmim ?
Shiko fotografinë 1779030
:)) Atanre te tilla si ti,te detyrojne ta klikosh kete format.
Je nje antar me vlera dhe me formim!
Te pershendes.
 

Marla

Quo Vadis!
Mua me dukeni te gjithe si rob te shpise mbas kaq vitesh ketu. Lol Karaktere te ndryshme por qe i pranoj kshu sic jane. E rendesishme eshte qe ska njerez te keqinj ketu ka vetem karaktere gjaknxehte ndonjehere.
Vetem se mu shtuan dhe disa anetare te rinj si rob shpie. lol
Mendimi mbetet i njejte.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Te gjithe jan te mire sipas menyres se vet. Jan disa qe si pelqej disa qe kur i lexoj me vjen te ? po shyqyr sjan shume vetem 2..3
Te tjeter jan super dhe argetohem e kenaqem duke komentu me to. Dhe sa per dijeni e di qe po ato 2..3 qe si dua sme dojne ?
 
Top