Perse nuk blini libra ne vend te kafeve, cumcakizave apo cigareve?

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
letra bixhozi? :lol:
Ça ngjyre?

Kemi plastike edhe kshu kineze e turke?!!

Po me m'nigju mu i mer plastike bojn çik mo shtrejt po ja vle 😜

Ho vendos shpejt se po më presin ca klient 😜

/me gjasme 😜 - po? cigare?!!po ja erdha sa të maroj punë me ket macken 😜
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
 

Fly

Larguar
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
Un nuse kam zbuluar dicka
librat PDF skane te njejtin efekt, kma rreth 20 ne cel dhe asnje sme ngjit ta lexoj.
Ate librarinë qe pate plan, le ta bejme :p

Un vec nje kolltuk me masazh dua te degjoj ty kur lexon :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Un nuse kam zbuluar dicka
librat PDF skane te njejtin efekt, kma rreth 20 ne cel dhe asnje sme ngjit ta lexoj.
Ate librarinë qe pate plan, le ta bejme :p

Un vec nje kolltuk me masazh dua te degjoj ty kur lexon :p
Ne proces eshte lool
tumblr_5a9aab936d4fcf252e42b5629101e68c_1360be64_540.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nuk do behen te gjithe dijetar te gramave dhe shkrimrar. :p
Pa pi kafen,te ze gjumi mbi libera.
 

Fly

Larguar
Nuk do behen te gjithe dijetar te gramave dhe shkrimrar. :p
Pa pi kafen,te ze gjumi mbi libera.
E dashur Nevi,
Un po behem thjesht nje person qe rri ne një kolltuk me masazh.
Jo te gjithe!
 
  • Haha
Reactions: NGU

Fly

Larguar
Kolltuk me masazh nga ato elektroniket
Do i vija nje paruke bjonde por nusja e di qe un pelqej brune :p
E dashur Nevi
Ne kemi hallin se na del shala zbuluar jo se behemi dijetar

Ke ndonjë zgjidhje per kete? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kolltuk me masazh nga ato elektroniket
Do i vija nje paruke bjonde por nusja e di qe un pelqej brune :p
E dashur Nevi
Ne kemi hallin se na del shala zbuluar jo se behemi dijetar

Ke ndonjë zgjidhje per kete? :p
Ncuq. :p
 
Top