• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Perse nuk blini libra ne vend te kafeve, cumcakizave apo cigareve?

Ketrush

Anëtar i ri
:kapele::fat:studim:
Respekt ne fund te fjalise eshte shprehje gjuhesore per te mbyllur nje shkrim drejtuar dikujt.

Faleminderit s'i kam thene kujt ne virtualitet...:)

Persa i perket pjeses tjeter te shrimit, jam dakort me ty, megjithate ata qe duan te bejne figura te mira e te keqija ne virtualitet s'me interesojne shume, se une personalisht nuk sillem ne jeten reale 100% sic sillem ne virtualitet.
Ka raste kur them te verteten, ashtu sic ka raste qe genjej, ashtu sic ka raste qe bej rolin e budallait, ashtu sic ka raste qe pergjigjem sa per te ngritur nervat, ashtu sic ka raste qe sillem si superiore, ashtu sic ka raste qe jam e perulur ndaj forumisteve..Ne jeten reale gjithe keto gjera nuk kam kohe ti bej:)
 

Passion

Antarë i Respektuar
Nuk blej cigare.

Kam heq dore ka kohe,por sa per libra kam pc sa per 13 biblotekat me te medha ne bote.

Keshtu eshte puna.

;)
 

Tip

Antarë i Respektuar
Sipas INSTAT, pemet e Kamzes prodhojne me shume libra se cdo krahin tjeter Shqiptare.


Nderkohe ne Kamez:

1689733


Runi ambjentin! Mos preni pemet!
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Vendndodhja
Tirane /Albania
Sot, interneti dhe platformat e tjera dixhitale te marrjes se informacionit jane te shumta, vertet lexohet me pak, dhe kjo seshte pozitive por edhe te ulesh te lexosh 500 faqe histori dashurie nga Daniel steel apo Nicolas Sparks seshte normale. Te lexosh Tolstoin, Simon De Bovuar, Kadarene apo ndonje autobiografi ok, por reklamat nga vitrina e librit nuk ua imponojne nje lexim te tille, dhe ne vend te ketyre reklamojne ate mallin e lire te konsumit, qe eshte totalisht humbje kohe.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Sot, interneti dhe platformat e tjera dixhitale te marrjes se informacionit jane te shumta, vertet lexohet me pak, dhe kjo seshte pozitive por edhe te ulesh te lexosh 500 faqe histori dashurie nga Daniel steel apo Nicolas Sparks seshte normale. Te lexosh Tolstoin, Simon De Bovuar, Kadarene apo ndonje autobiografi ok, por reklamat nga vitrina e librit nuk ua imponojne nje lexim te tille, dhe ne vend te ketyre reklamojne ate mallin e lire te konsumit, qe eshte totalisht humbje kohe.
Ti je dashuri ne tere dimensionin e fjales. Love you.

Sa per temen,seleksionim leximi.
Te lexosh por te dish clexon.
 
Top