Perse prinderit shqiptare?

prodigious

I perjashtuar
jo lol.

vjen si rezultat se perderisa jeton nen catin e babit dhe mamit do respektosh rregullat e tyre. te pelqejne apo jo. nese je i zoti i vetes, dhe shume mire mund te marresh vendimet vete, ne baze te eksperiences intelekt dhe punes tende. shumica e rinise ne shqiperi nuk i posedojne keto, therefore perderisa jeton me to, do i degjosh. Kjo tregon se ne syte e prindit, ti si cun nuk je i gatshem akoma te marresh vendime te cfaredo qoft drejtimi.

luhuzers. :D

hahahahahaha. un ne mars mbush 26 zogu dhe punoj dhe shume vendime ne familje mi besojne mua. motrat e mia me shume konsultohen me mua sesa me priderit. une ketu po flisja per moshat 18 - 19 se ne kete periudhe fillon dhe pavaresia te cilen ketu nuk ua japin. po flas per femrat se meshkujt edhe po nuk ua dha kush e marrin vete se tek e fundit marrin rruget edhe po nuk gjeten pune ketu. po femrat vuajne moj Luzere. LOL
 

abstraction

Carpe Diem
hahahahahaha. un ne mars mbush 26 zogu dhe punoj dhe shume vendime ne familje mi besojne mua. motrat e mia me shume konsultohen me mua sesa me priderit. une ketu po flisja per moshat 18 - 19 se ne kete periudhe fillon dhe pavaresia te cilen ketu nuk ua japin. po flas per femrat se meshkujt edhe po nuk ua dha kush e marrin vete se tek e fundit marrin rruget edhe po nuk gjeten pune ketu. po femrat vuajne moj Luzere. LOL

zogu pse e more kaq personalisht ti, stu drejtova vetem ty si person. po flisja ne konteksin general, te pergjithshem. Kshu ndodh pak a shume atje.
Pastaj prindi ka per detyre deri ne moshen 18 vjec te vendosi ai. ai merr vendimet per jeten e tyre. Dhe nuk e disktuoj duke u konsultuar me femijen se cfare do/kerkon per jeten e tij/saj. Po kur e shohin qe femijet jane ku rafsha mos u vrafsha neper klubet e tiranes.. dhe domosdo do i japi drejtim gjerave, ju pelqen juve apo jo .

shume i vogel me dukesh ti per 25 vjec. nga pamja flas. Lol
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
po ku dine femijet shqiptar me i dhen drejtim jetes
 
Perpara prinderve asnjehere nuk jemi te rritur ..gjithmone jemi femije per ta .
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
femijet shqipetare jane nder femijet ma te mire e ma te sjellshem......e kane prinder qe veshtire se i gjen .....e maredheniet mes tyre jane e do jene gjithmone te mira ..:dong:
 
Top