• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Përse vajzat mësojnë më mirë sesa djemtë?

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Nuk mendoj se ka te beje gjinia shume...tek te mesuarit...

vajzat mund te jene me teper te zonjat te mbajne mend...por me te sukseshem (pergjithsisht) jane meshkujt....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
s'di pse m'eshte perkthy ne english faqja... dhe komentet dalin super funny me autotranslate. lol.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E po kjo dihet me koh mo!!

Zoti meshkujve ju dha forcen femrave zgjuarsin
Cfar ti besh !keq ju ra po keshtu i madhi pat vendos.
 

Eruljan

Anëtar i ri
Mosha
27
Sepse gocat Jane te zjuara edhe e kan mendjen ke mesimet.kurse ne djemt e kemi mendjen ke gocat sa e bukur kjo sa e mir dhe iken mesimet dhe shkolla mbaroji dhe Femra del e zjuar ahhahahah
 
Sondazhet gjithmone perpiqen ti ndajne te mirat ose te keqiat mes gjinive,nderkohe qe gjinia ne te tilla raste eshte shume relative.
Absolut eshte fakti qe cdo gje ka td beje me njeriun si individ si karakter pa marre parasysh ciles gjinie i perket.

PS-Sa per info....stilistet me te mire ne bote, kuzhinieret, parukieret etj, jane meshkuj ose feshkuj , pak rendesi ka kjo :)
Pra jua kalojme edhe aty ku ju duhet te jeni te parat.
Natyrisht edhe kjo eshte relative :p


 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Per te mesu me mire sot mesojn ata qe din ti thone JO rrjeteve sociale, whatsapprave, forumeve...perndryshe ka too many distractions.
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Nk ka tboje fare gjinia, ata/o qe e kane mendjen tek msimi e kane.
Po mi lal, po kuj ti thush...nk te merr vesh njeri ashtu si e ke shkrujt ti :p

sa dobët paske qen ne gjuh shqipe mi yll :emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:

jo se kemi qen ne me mir jo, se qe ne klas te dyte na zunën hallet, na zuni matemotikofobia :LOL:
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Angel😈
Po mi lal, po kuj ti thush...nk te merr vesh njeri ashtu si e ke shkrujt ti :p

sa dobët paske qen ne gjuh shqipe mi yll :emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:

jo se kemi qen ne me mir jo, se qe ne klas te dyte na zunën hallet, na zuni matemotikofobia :LOL:
Un dobet? Traft ajo pike pra ku mi ke -ë-jat tek “qen” , “klas”. :p E shume e shume gabime tjera:p
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
meshkujt duke qene me grykes [deshmuar kjo ne te kaluaren e hershme kur adami smundi te rezistoj nje molle me sa duket sditi as te ha mollen u be me gryken ndryshe nga femrat] e keshtu qe fitoi durimi,,,
faren per te rritur nje qenie qe do sillte pasardhes e derdhi duke " pemnetruar" ne trupin e femres dhe qe ajo qe u permbajt e duroi nje tjeter mrekulli te lodhshme por
 
Top