• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje FV

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MoToRRiSti

Call Out My Name
Pershendetje te gjithve dhe mire se ju gjeta :D
Shpresoj tja kalojme mire, xhiro me motorr mos kerkoni se kena 15 vjet qe shofim te njejten enderr :p
prezantim tgjate si tip cv sjena tu bo se skena per tgjet gru ktu :)
 

N0

Old School.
Mire se vjen, por si i thone inglizet: "Never say never" :p
Kjo radio qe ke poshte punon apo kshu kot?
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Mire se erdhe dhe nuse ska per momentin se jane te tera ne prove.. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Hellou dhe mire se erdhe ,
Para se te futesh mire neper tema du nje xhiro me motorin :p .
Uroj tja kalojme mire se bashku.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top