• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje FV

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ooo @Tikuuuuuuuu
Eja lexo keto
Whispered something in your ear

It was a perverted thing to say

But I said it anyway

Made you smile and look awayNothing's gonna hurt you baby

As long as you're with me you'll be just fine

Nothing's gonna hurt you baby
 

MoToRRiSti

Call Out My Name
Ooo @Tikuuuuuuuu
Eja lexo keto
Whispered something in your ear

It was a perverted thing to say

But I said it anyway

Made you smile and look awayNothing's gonna hurt you baby

As long as you're with me you'll be just fine

Nothing's gonna hurt you baby
Hello sweetpie
I'm really glad you could make it
I think we should get straight to business
Show me what you've got
It's all yours
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ooo @Tikuuuuuuuu
Eja lexo keto
Whispered something in your ear

It was a perverted thing to say

But I said it anyway

Made you smile and look awayNothing's gonna hurt you baby

As long as you're with me you'll be just fine

Nothing's gonna hurt you baby
Ti s'behesh perfunimisht.. lol ke nevoje per nje doktor te te kruj veshin........ lol lol
 

Pinki

Antarë i Respektuar
Pershendetje te gjithve dhe mire se ju gjeta :D
Shpresoj tja kalojme mire, xhiro me motorr mos kerkoni se kena 15 vjet qe shofim te njejten enderr :p
prezantim tgjate si tip cv sjena tu bo se skena per tgjet gru ktu :)
Ai kingu je ee ? :p apo po te ngaterroj prap se lash nam :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Mos u merrni me mua oj Gra por merruni me mikun se ka ardh me ju respektu.. :p
 

MoToRRiSti

Call Out My Name
@MoToRRiSti vendose te qendrosh?
Nese po.
Duhet te dish qe ne kemi nje rregullore qe duhet ta mesosh permendesh.
Nese te del gjumi ne 12 te nates te mos thuash ku je ca u be,por ta recitosh nga rreshti i pare tek i fundit.

Sepse...sepse nese se ben..ne te hame te gjalle
Na thirr forumi u kanibaleve
Ok.

Welcome

Ps: na bo noj xhiro në bregdet:p
Mire se te gjeta @Dorina , po me :D nqs ngel ne rere pervish duret :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top