• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje FV

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

The S of all F.
Jojo. Cke ti. Po ndodhi. Do vajtoj ne fv e do lexoni poezite e mia lol

Rri i lidhur me radion.
Je shume per te qare, ashtu si ato qe te kane qare tere diten sot. lol lol lol
Megjithate te shohim kush ka nerva me shume se ja prishem prezantimin botit. :)
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Keshtu jane keta ironike, degjome mua kokes bjeru,.... :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Filloi Aksionin Kuli se ka hall se mo i iki antari sic i iken Simona Meriana etj etj.. :p lol lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Motorristi mir se vjen dhe u ambjentofsh sa me shpejt! :)
PS. Nga fotoja e profilit su dukerke keq ;)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top