Pershendetje FV

KENT

Anëtar i ri
Pershendetje Te Gjitheve .. Quhem Nardi Jam 33 Vjec Ne chat mbaj nick KENT. "Profesioni" punoj si teknik transmetimi ne nje Tv Lokal . Kam Qen Dikur Pjese E Stafit @perator ... Rri Online 5-8 Ore Ne Dite ... Si nje user i vjeter Kerkoj Te Rishtohem Aop ... Per Faktin Qe Dikur Kam Qen @ Kuptohet Qe I Njoh Mire Komandat Baze CS/NS/MS ... Shpresoj Qe Kerkesa Ime Te Meret Parasysh Dhe Te Shqyrtohet ... Ju Faleminderit ... (KENT)
 
Redaktimi i fundit:

London

carpe diem
Titulli: Pershendetje FV

O Kent deri itu ka shku puna te besh kerkes per aop lol po te jap nje mundesi po e gjete kete komande per cfare mund ta perdohesh po e gjete me ce i din cs ns ms :p ( Te jap Sop dhe pass tim :p ) Per cfare nevojitet kjo komande . /raw umode2 +W
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Pershendetje FV

Call si le batutat :) E para bera kerkese se do me thoshit bon kerkese. E dyta psw jot sme nevojitet. E treta ajo komandat qe ti ke shkruar . /raw umode2 +W kjo mendja ime thot qe Nevojitet per me pa kush te ben whois . Call ta gezosh psw lol lol lol lol
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Pershendetje FV

edhe nje gje Call se harrova . /raw umode2 +W ........... /mode Nick +W jane njesoj por qe sherbejne per ircopa Call na bere diletante mer jahuuuuuuuuuuuu lol lol lol
psw mbaje ta kam fal lol lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Pershendetje FV

ne sherbim te kujt serv eshte ku forumi o kent
 

KENT

Anëtar i ri
Pe: Titulli: Pershendetje FV

MasteR si pa shkolle qe jam ma formulon dhe nje here pytjen.
 

London

carpe diem
Titulli: Pershendetje FV

1.Kent Bravo te qoft me ndihmen e kutj i gjete komanden lol lol .2. Ke qen aop 3 vjet nuk te kam pa tu ba nje ban :p 3 .me qe e ke gjet per cfare nevojitet komanda ..Passi esht forevermilanist :p 4.Kerkesen e ke bere ne forum te gabuar lol lol lol
 
Top