• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje nga Aldo

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aldosss

Vizitor
Quhem Aldo Strati.
Po kerkoja materiale mbi parapsikologjine dhe psikologjine sot dhe ndesha ne kete forum.
Vuaj nga nje sindrome shume e vecante mendore, e lidhur ngushte me profesionin tim per te cilen preferoj te mos them ende asgje.
Bashkejetoj me Antje , e dashura ime, rrime ne Frankfurt.
Me pare kemi jetuar ne Wiesbaden.
Une jam nga Tirana, Antje eshte nga Dresdeni.
Jam gjithashtu antar ne nje forum shume te specializuar ne gjuhen gjermane i cili pervec te tjerave i vjen ne ndihme edhe atyre qe vuajne nga sindroma ime.
Rrjetet sociale jane pjese e pandashme e profesionit tim keshtu qe vendosa te regjistrohem edhe ketu.
Uroj te kem mundesine te ndaj kohen time me ju e mbi te gjitha te kemi kenaqesi te ndersjellte.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Krejt shqiperia paska ardhe bre😝

mir se ke ardhe🙂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe
 

N0

Lost.
Wlc, pervecse do kesh mundesine te gjesh material te pashtershem mbi ate qe kerkon per semundjen tende, ketu do kesh rastin edhe te studiosh raste te shumta, ne mesin tone kemi edhe filozofe, sociologe, psikofilozofe, mjeke etj ...

kalofsh bukur.
 

WxP

Hidrauliku
Mirsevjen, uroj tja kalosh mire ;)
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace 💫
Mire se na erdhe, kalofsh bukur:D
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mirserdhe ......nje qendrim te qete te uroj ......do te duhet ...dhe pse mbahemi per forum I mire
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Mir se erdhe Aldo😊
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Mire se erdhe....per nje moment mu duk vetja si personel spitalor

Qe mos ngaterrohemi, une jam sanitarja
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top