• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Black Cat

Antar Aktiv
Po e prezantoj veten time si Black Cat. Jam nje vazje ne moshen 22 dhe jetoj ne Gjermani .
Me origjine jam Shqipetare.
Rastesisht arrita te zbuloj kete forum kaq interesant dhe thash pse mos te behem pjese 🤷🏻‍♀️.
Me kohen do te vin dhe informata tjera.. si fillim mire ishte 😅.
Ju uroj nje dite te kendeshme sot!
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Ja mire se erdhe.
P.s ça qyteti te Gjermanise se un ne kufi jam mos jena afer .:p
Na e thuj kur te mundesh edhe nese se ke problem.
Kalofsh super .:)
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Mirmgjes dhe mir se erdhe mes nesh.

Mace e zez jam dhe vet... do e shofim kush ka me shum ngjashmeri 😜
 

Black Cat

Antar Aktiv
Mirmengjesi, hahaha varet se cfar te ben ty nje mace te zeze. Gje qe dhe un tek vetja do e kuptoj me kohen 😂 emri ishte super spontan
 

WxP

Hidrauliku
Mire se erdhe uroj tja kalosh mire ne forum :)
 

Sot

Steps back !
Dajua yt, nuk e mban mend qe bem sherr per ate emer dhe sta lashe 6 muaj rresht derisa mbas 6 muajsh projektuam esmeralden :p lool
Hahahaha o po dashka ther mu te korda zanin ai dajua ime qe mos ti haje me goja kake se na fulliqi me kto emra 😂😂😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top