• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Sot

Steps back !
sot skam kohe xhaxhi se po merrem me Qarkun e trurit tim.. koha e lire qe do kem ti do jesh e para per te te korigjuar gabimet.
Po thuji mor gabimin qe ska nevoje te shkruje hello everyone por vec te thoje hello mogli and thank you dhe i ka pershendet krejt mahallen e fv 😂😂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mire se ke ardhur @Black Cat . :)
Niknaimin ,dhe avatarin i paske me shije te holle.
Uroj te kalosh sa me mire ne mes nesh.
 

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Po e prezantoj veten time si Black Cat. Jam nje vazje ne moshen 22 dhe jetoj ne Gjermani .
Me origjine jam Shqipetare.
Rastesisht arrita te zbuloj kete forum kaq interesant dhe thash pse mos te behem pjese 🤷🏻‍♀️.
Me kohen do te vin dhe informata tjera.. si fillim mire ishte 😅.
Ju uroj nje dite te kendeshme sot!
Shyqyr se na friksove. Tham mos dole edhe ti si ata 5 anetaret e meparshem, me prejardhje jo Shqiptare :p


Pershendetje
Una jam zoteria juaj Aqif Mustaqexhiu, njohur ndryshe si Gisht Perpjeti, Lajkisti I LAjkisteve, Aqif Thumbaq Gishtaxhiu, jam me te meta Gishtore.

Ketu kemi edhe nje te zeze. Amara ja thone, @Amara_La_Negra , here Amara e here negra. Ajo vuan nga e qeshura me lot. E buzeqeshur lote rrjedhur floke lene me spo du me thenePs. Mos te zefte ludizmi
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe ne mesin tone. Mos na prej rrugen veq, se thojn sbon maca me ta pre udhen :p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Po e prezantoj veten time si Black Cat. Jam nje vazje ne moshen 22 dhe jetoj ne Gjermani .
Me origjine jam Shqipetare.
Rastesisht arrita te zbuloj kete forum kaq interesant dhe thash pse mos te behem pjese 🤷🏻‍♀️.
Me kohen do te vin dhe informata tjera.. si fillim mire ishte 😅.
Ju uroj nje dite te kendeshme sot!
Si fillim na ke dhene informata qe forumin e ngiske me njetro ne menyre perfekte.
Opo qrrrrrrrr te gjithe dolen p.s .Do kesh patur plakun forumist se ti ta thanke sufllaqen edhe me quotes edhe me like edhe me tema.
Welcome back apo thjesht welcome ?
Ps: Po pe ndonje maqine me targa greke mos i Dil perpara se I ndjell ters Jo per gje por jam dhe per rruge.
Lere cbejme si te keqinj ne,si te shkathet se thelle thelle jua them te gjithe anetarve te rinj ne jemi thjesht dashuri( Jo te gjithe se disa Jan tua lirosh) .Besoj te treguan shtepine tone ?! I fundit ngre tavolinen 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Baboon

🐓
Mirësevjen black cat 😊

Shpresoj vetëm tersllik mos jesh 😜
Për të tjerat
I would say u find the right place 🤣
 

Baboon

🐓
Si fillim na ke dhene informata qe forumin e ngiske me njetro ne menyre perfekte.
Opo qrrrrrrrr te gjithe dolen p.s .Do kesh patur plakun forumist se ti ta thanke sufllaqen edhe me quotes edhe me like edhe me tema.
Welcome back apo thjesht welcome ?
Ps: Po pe ndonje maqine me targa greke mos i Dil perpara se I ndjell ters Jo per gje por jam dhe per rruge.
Lere cbejme si te keqinj ne,si te shkathet se thelle thelle jua them te gjithe anetarve te rinj ne jemi thjesht dashuri( Jo te gjithe se disa Jan tua lirosh) .Besoj te treguan shtepine tone ?! I fundit ngre tavolinen 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ja dhe kolegia punës impaktit e veshi uniformën 😂🤣😜
E ngiska vallaj drift boka 😂🤣😜
 

Black Cat

Antar Aktiv
Shyqyr se na friksove. Tham mos dole edhe ti si ata 5 anetaret e meparshem, me prejardhje jo Shqiptare :p


Pershendetje
Una jam zoteria juaj Aqif Mustaqexhiu, njohur ndryshe si Gisht Perpjeti, Lajkisti I LAjkisteve, Aqif Thumbaq Gishtaxhiu, jam me te meta Gishtore.

Ketu kemi edhe nje te zeze. Amara ja thone, @Amara_La_Negra , here Amara e here negra. Ajo vuan nga e qeshura me lot. E buzeqeshur lote rrjedhur floke lene me spo du me thenePs. Mos te zefte ludizmi
Waw domethene me kalimin e kohes ktu pervec biografise se vetvetes arrike te beke dhe biografin e anetareve ne menyre te detajuar 🤣 interesante
 

Black Cat

Antar Aktiv
Si fillim na ke dhene informata qe forumin e ngiske me njetro ne menyre perfekte.
Opo qrrrrrrrr te gjithe dolen p.s .Do kesh patur plakun forumist se ti ta thanke sufllaqen edhe me quotes edhe me like edhe me tema.
Welcome back apo thjesht welcome ?
Ps: Po pe ndonje maqine me targa greke mos i Dil perpara se I ndjell ters Jo per gje por jam dhe per rruge.
Lere cbejme si te keqinj ne,si te shkathet se thelle thelle jua them te gjithe anetarve te rinj ne jemi thjesht dashuri( Jo te gjithe se disa Jan tua lirosh) .Besoj te treguan shtepine tone ?! I fundit ngre tavolinen 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Me pelqen qe shumica perdorin ‘ e ngiske forumin’ mesova qe forumi dhe mund te ngitet 😝
Te shkathet dukeni qe jeni dhe se paskam ditur qe paska rini shqiptare kaq openmind dhe te lirshem 🤷🏻‍♀️ Aty nga vij un njerzit vazhdojn akoma ta paragjykojn ate qe tjetri mendon gje qe me shqetson e sme mer malli te shkoj..
Forumin e gjeta sot rastesisht kur klikova ne google ‘ a do e falnit tradhetin’ dicka e tille 😂 dhe me dolet ju ☺️
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
Me pelqen qe shumica perdorin ‘ e ngiske forumin’ mesova qe forumi dhe mund te ngitet 😝
Te shkathet dukeni qe jeni dhe se paskam ditur qe paska rini shqiptare kaq openmind dhe te lirshem 🤷🏻‍♀️ Aty nga vij un njerzit vazhdojn akoma ta paragjykojn ate qe tjetri mendon gje qe me shqetson e sme mer malli te shkoj..
Forumin e gjeta sot rastesisht kur klikova ne google ‘ a do e falnit tradhetin’ dicka e tille 😂 dhe me dolet ju ☺
Te dola une, si hapese e temes me siguri :p lool
 

sofia

Antarë i Respektuar
Mire se erdhe! Qofsh mire dhe kalofsh mire!
E kishe black cat apo black sheep (of the family) :p😅
 

Baboon

🐓
E kam menduar, duhet nje cik se ndryshe atmosfera s eshte interesante 🤣
Vetëm mos maj bidon gasoline me vete se qenke vetë flakë 🤣

P.S si përfundim s'na the e fale atë që të kish tradhëtuar apo i re n'kaçavid 😜
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top