• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Mire se ke ardhur
 

Black Cat

Antar Aktiv
ere ç'ke, e paskan tradhetu. lool
Falet mace falet :p
Si shum u diskutua kjo 🤣 ta bej te qarte un, tradhtia qe perjetova ishin disa mesazhe normale shoqerore por qe mendja e femres e din qe ajo shoqeri mund te evolonte ne nje grad me te larte 🤭 kot sthon qe njeriu stradhton vetem fizikisht.
 

WxP

Hidrauliku
Po po tkam thon mirse erdhe po se more ne konsiderate ! Ja te futa si antare me te drejta te plota:p jam kshu si hije un.
 

WxP

Hidrauliku
I vetmi...
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Ehhh ske par gje akoma 😅 kam luftuar per t drejtat femerore madje ne cdo protest qe esht zhvilluar ne lidhje me te drejtat njerzore , shoqerore apo femerore( qe ishin me te rralla) kam mar pjes 😁
Protesten e ardhshme te sygjeroj pankarten
U mbyt graria per dy gur zalli :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top