• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

It's not dark yet 🙂
Kur te kem nje dite totalisht te lire do e hap pa merak 🤣 se t hap diskutim e t diskutoni vec ju se kam ne plann 🤭🤪
Pse të gjithë këtu të duken parazitë lool pa punë të tjera. 🤣🤣

Tu dashka gjithë dita paska për të qenë temë bombë lool

Busy schedule 😜
 

N0

Lost.
Si shum u diskutua kjo 🤣 ta bej te qarte un, tradhtia qe perjetova ishin disa mesazhe normale shoqerore por qe mendja e femres e din qe ajo shoqeri mund te evolonte ne nje grad me te larte 🤭 kot sthon qe njeriu stradhton vetem fizikisht.
Nuk e ke idene Çfare Nderi me ke bere qe ma paske sqaruar se kisha 2 nete qe nuk vija gjume ne sy.
 

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Ehhh ske par gje akoma 😅 kam luftuar per t drejtat femerore madje ne cdo protest qe esht zhvilluar ne lidhje me te drejtat njerzore , shoqerore apo femerore( qe ishin me te rralla) kam mar pjes 😁
Ke luftuar e ke humbur :p e ke mashtruar veten lol
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
Ehhh ske par gje akoma 😅 kam luftuar per t drejtat femerore madje ne cdo protest qe esht zhvilluar ne lidhje me te drejtat njerzore , shoqerore apo femerore( qe ishin me te rralla) kam mar pjes 😁
Na paske nderu si forum me pjesmarrjen tende 😋
 

Didi

C'est la vie.
Tashi erdhe sapër ta bërë ta e ike?

Që mos të lodhem duke të mirëpritur kot dmth.🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top