Pershendetje

Yellow

Antarë i ri
Pershendetje te gjitheve, quhem Landi, banoj ne shqiperia, (tirane) kam qen operator para disa vitesh e per arsye personale u pata larguar duke mos frekuentuar chatin per nje periudhe me sh se 20 muajsh.Kerkoj te rikthehem ne staf ,ne chat perdor nickname Yellow.


Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasyshe .
Gjith te mirat.
 
Last edited by a moderator:
C

calvin

Pe: Pershendetje

Pershendetje Yellow kerkesa jote po merret parasysh dhe do te njoftojm sa me shpejt flm :)
 
Top