• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Me sugjeroi nje mik kete forum dhe erdha ti hedh nje sy :p
Nuk dija c'nick te perdorja dhe kam kete qe kam...
uroj te me jepni noj kafe si mireseradhje
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mıreserdhe. goca ıme e shef perdıte fılmın frozen. Lol
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
hahahahah e mire, me shif mua dhe kujto gocen :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Cfare do te dish...renditi e ti mesojme ne
Rralle na vijne goca me mik ktu lol
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
hahaahahahahhaahhaha e po sdi cte te them,...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
mire se erdhe frozen. te uroj te kalosh sa me bukur ne forum
 

Zana1

Braveheart
Miresekeardhur & merre qete.

Ps...Ngjanke tip irrituese qe ne prsh, ja leme kohes. Loool
 

WxP

Hidrauliku
Mire se erdhe uroj tja kalosh sa me mire!
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Mirese erdhe....

Moni ti direkt ne sulm eeee.... lol
 

Passion

Banned
Prita te beje Nick ate postimin per mire se ardhjen e Frozen,por Nick ncuq :(

Mikpritja e Nick plot dashuri me frymezon. :p

Mire se erdhe njehere! :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Frozen,

Qe ke nevoje me ta ndez zjarrin :liber: per pak ngrohje me beje ze :liber:

Mire se ke ardhur ne keto male te thepisura ku jo pak njerez kane thure endrrat e tyre :gjyshe:

Na ke nderuar :hug:
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
aww sa me paskeni perkedhelur
nuk jam fare tip irritues, madje iritimi nuk eshte pjese e karakterit tim,
mund te ju irritoj paksa sa te ia marr doren ketij lloj formati por ne aspektet e tjera jam paqesore.
nuk erdha me shpata e me arme te ftohta...por just for fun.
faleminderit te gjitheve.
 

Aver

VIP
Nje kafe qe e paske kerkuar nuk ta solli askush.Mire se erdhe.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mire se ke ardhur Frozen!!
Nicknami jot me pelqeka!
Kalofsh mire ne mesin tone.:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
He, he pa merak se te shkrijme ne :qershi: sa t'vje vera :kapele:
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Ate note qe ke per paragjykimet ti..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top