• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Mire se na erdhe!

Qendrim te kendshem dhe mos u’a vere veshin disave se pin uthull qe ne sabah.

Ps. Ne fund te fv ke nenforumin: Mbi kete forum, ke shume tema qe mund te ndihmojn ne perdorimin. : )
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
flm Didi
nuk merzitem per sulmet e germezimit....
:eek:kidoki:
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ja kalofsh këndshëm në katundin e forumit sherro kulturor.
 

LoSsT

VIP
Welcome...
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
une nuk jam pjese kembimi qe mund te me transferosh sa ne nje dore ne tjetren, dhe e dyta nese sju pelqej parkohu diku tjeter e dashur. ok?
hajt gyle gyle,,,mjaft na bere tipen,,,se nuk qenke gje tjeter vecse nje acaruese..
Kjo sme pelqen.
Ua le juve qe kenaqeni me pak :p
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
nuk kam ardhur te me pelqesh ti, ai apo ajo, erdha just for funn....
ajo qe ke te shkruar poshte underlinet tend me pelqen por do te te thoja AVULLO...
po perpiqesha te isha paqesore por ncuq....sdashke me te mira jo...
go now...
Mua sapo me pelqeve.

Lepij ne pjaten qe peshtyva :p
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
epo ,rri si jashteqitje ne status..
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ou dolen kthetrat ketej...;)
 

N0

Lost.
dorina 1.png


Si me paska ik kjo teme prezantimi, damn!
Mire se ke ardhur Dorina!
Mirese vjen Nick!
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
Oaaa zemra @Dorina , po e lexoja ket temen , e pse te thojne frozen ty kta!?
Nejse sidoqofte mire se ke ardhur dhe tja kalojme sa me bukur se bashku.
 

Didi

C'est la vie.
Besoj ka ardhur koha per te mbyllur temen si edhe deshire e antares ne fjale. Kureshtjet mund te pyeten edhe privatesisht. :)


Tema mbyllet.
 

N0

Lost.
Goca mos ashtu!
tregohuni te sjellshme, me edukate dhe me finese, uroni mireseardhjen.
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Besoj ka ardhur koha per te mbyllur temen si edhe deshire e antares ne fjale. Kureshtjet mund te pyeten edhe privatesisht. :)


Tema mbyllet.
Ti je dera rradhes?
Mire bere qe e mbylle ...
 

N0

Lost.
Mbylle DD mbylle, fundja kush e njohu e njohu, kush se njohu s'ka per ta njohur me!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top