Pershkruani antarin me siper me nje thenie ose fjale te urte popullore

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Po vazhdoj me veten me qe siper nuk kam asnje

Ai njeri që ka shpirt të butë e nuk di si mposhtet e keqja, ai mposhtet dhe venitet prej saj. – O. de Balzak
 

Delirium

No description ...
Tundu moj bejke , bardhe tundu
Natënë me hene duku ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nen nje mandarine moj
te njoha une ty
lulet e limonit moj te binin ne sy 8294DD02-AC03-4402-B515-34E7A433E7CD.jpegqeka shartu me limon ?❤️❤️
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Miqësia nuk ka të bëjë me atë që ju keni njohur më gjatë atë person. Është për atë që hyri në jetën tuaj, tha “Unë jam këtu për ty”, dhe e provova atë.?
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Nëse gratë nuk do ekzistonin, të gjithë paratë e botës nuk do kishin asnjë kuptim. –Aristotle Onassis
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
"Mjere o Dule ku e ngule, hiqe o hiqe se na vdiqe"

Populli. lool
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Lere zemren tende te rrahi vetem per ata qe mund ta degjojn
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ka than nana drane mos e nguc grethin me krane se nguc tzezen tane ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Buzeqeshja nuk ka Nevoje per Perkthyes, Ajo esht gjeja Me e Bukur qe Posedon njeriu..!!❤?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
peshku det, tigani n'zjarr
 
Top