Pershkruani diten e sotme me nje fjale

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Happy Party GIF by Originals

Fillim i mbare
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E bereqetshme
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
The calm before the storm
 

Lauri

Anunnak
...me një foto 😄
FB_IMG_1604834404084.jpg
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Mysybet deri tani
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Mysybet mysybet
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Kur filloj ne ndihem mire, fillojne te punojne dhe neuronet bashk me sesto senso dhe kuptoj cfare me ndodh perreth 🤣🤣🤣🤣
Dhe me kap deshira te kthehem te flej gjum para se te boj ndonje tpabome.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E bekuar
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E merzitshme
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Me nje fjale thuheni vete ju 😝
Se sot tek une ra shi dhe mua mu prishen planet per te dal😝
 
Top