Personazhi ku gjeni veten

Aki

misfit
Inspiruar nga temat qe qarkullojne thash te bej nje kombinim dhe e hapa te psikologjia se pritet t'i beni analize karakterit tuaj :)

Nuk e di nese ekziston nje teme e tille, por na thoni, ka ndodhur ndonjehere te lexoni ndonje liber (ose per ata qe s'lexojne), te shihni ndonje film, ( per ata qe s'e bejne as njeren as tjetren s'di pse jetoni :p) dhe te gjeni veten ose te identifikoheni me ndonje personazh? Nese po me ke dhe pse, ne cilen pjese keni gjetur veten?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une psh preferoj te mos pergjigjem. Pikerisht per motivin e analizes qe ke thene Aki,pavarsisht se eshte teme e bukur.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ndonjehere me duket vetja si harry potter:)
Ai ma kalon se eshte me inteligjent:)
Me kujton veten ne shkollen e mesme.
 

lovely

Anëtar i ri
teme interesante ...

une ndjehem si rene zellneger ne fodellekun tim ,,,humbas kohe duke u tallur me ndonje mamone dhe behem xheloze me vajzat lezbike qe i verdallosen ketij antipatiku qe ashtu si me shaka beri per vete me modestine e spikatur , colin firth
bridjet jones diary
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Mato Gruta tek Tomka e shoket e tij kur i ktheu fjalen mesueses tek Shoku yn Tili... :p
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Gjej veten ne cdo personazh rebel, indipendet dhe emotivisht jo stabel...
Nje nga to eshte roli i saj qe adhuroj ashtu sic dhe me tmerron
source.gif
tenor.gif
tumblr_ogy2q6Jm9o1v72s2uo2_r1_250.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Tek liza ne boten e cudirave.
Ose tek Nils Holgersoni.
Oh cdashuri jane.
 
Top