• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Peshëngritja i shpëton pezullimit

cent

...Lontano

Burime të sigurta njoftojnë se Bordi Drejtues i Federatës Botërore të Peshëngritjes, i mbledhur në Kosice të Sllovakisë, ka vendosur ta gjobisë me 50 mijë dollarë Federatën Shqiptare të Peshëngritjes.

Edhe pse sinjalizimi i parë ishte për një pezullim disavjecar, plus gjobë, pas diskutimeve dhe argumentave të paraqitura në mbledhjen e bordit drejtues është vendosur që Shtanga shqiptare të dënohet vetëm me 50 mijë dollarë gjobë.

Ndërkohë nuk ndryshon masa ndëshkimore për peshëngritësin Hysen Pulaku, i pezulluar për katër vjet per perdorim dopingu.
/albeu
 
Top