• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Peshëngritje, Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

Antalia, 12 prill 2012, NOA- Peshëngritësi shqiptar Erkand Qerimaj është shpallur kampion i Europës duke lënë pas gjithë peshëngritëssit e vendeve të tjera që garonin përkrah tij.

Siç informon agjencia e lajmeve noa.al, Qerimaj ka arritur të ngrejë 158 kilogramë në stilin e shkëputjes, 348 kilogramë në dygarësh dhe 190 kilogarmë në stilin e shtytjes.

Në garën e cila zhvillohej në Antalia, Qerimaj mori medaljen e Arit në shtytje dhe dygarësh.

Sakaq ai u shpall nënkamopin Europe në stilin e shkëputjes, duke ngritur kështu edhe njëherë lart flamurin e Shqipërisë.

a.y/noa.al
 

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Peshëngritje, Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

Me te vertet per tu pergezuar erkandi per pasionin qe ka ...pasi sic e dime qe kushtet financiare jane shume te veshtira per kete sport ne shqiperi ,
 
Titulli: Peshëngritje, Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

Urime ...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Peshëngritje, Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

hajdeeeeeeeeeeee Shkodraaaaaaaaaaa :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Peshëngritje, Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

Duke ndjekur lajmet, qelloi nje moment qe kamera u fokusua tek fytyra e tij....ufff mi non, ca sysh qe kishte ky :)
 
Top