Piercing tek thonjtë, trendi më i çmendur i vitit 2017

new-nail-trend-25.jpg

Nuk ishte Kim Kardashian e para ajo që i vendosi vëth thonjve, por prej saj u shndërrua në një trend.

Të bësh piercing tek thonjtë mesa duket është shndërruar në tendencën më të pëlqyer nga vajzat. Nëse mendonit se kishit parë gjithçka, kishit gabuar.

Ndiqni galerinë e mëposhtme:
Cute-Nail-Piercing.jpg


PEARL.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A ka mbet nonje vend tjeter,te ju gocat, pa e percingu :vetull: Megjithate me duket se rrika me bukur se ne ca e ca vende:po:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Trend i 2016 se 2017 ka si trend telat....kur pashe njeren me thoj me tela mu duk si telat e dhombve....bhooo
Une po rri te tradicionalia
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
bahhh te shpifur!

Si dua me asgje,ne fakt mua Piercing dhe tatuazhe si dua fare.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
bahhh te shpifur!

Si dua me asgje,ne fakt mua Piercing dhe tatuazhe si dua fare.

Edhe une nev piercing snuk.....tatoo i kam pas frike por kur bera ate qe kam , do ti me doli frika e tashi me ka hyp qejfi per nje gje te vockel tjeter... :)
Kurse thonjte i pelqej nje ngjyresh dhe kaq
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mon thonjte sidomos galikoia e gjej shume fine :)

manikioyr_1-336x270.jpg

nl_7.jpg


Se dhe thonjte kur i bejne nga njehere si samaj gomersh ngjajne te ngarkuar e me dizenia te renda bllaahhh
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ato çingla minglat e varura hanë edhe ushqim??
 
14726246_1775606482693945_2136308847470444544_n.jpg

Une shpesh i bej dhe kshu me ngjyra te ndryshme qe kombinohen bukur dhe ndonje lulke psh...thonjte galiko gjithashtu nga te preferuarat e mia dhe nje ngjyreshet...kjo moda e tanishme s'me pelqen shume c'eshte e verteta,dhe pervec kesaj nuk mendoj se jane shume te pershtashme/rehatshme per ti perdorur ne te perditshmen...
 
Top