• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pikësimi

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Sot, spo shkruan me njeri paster gramatiken, pa lere pikesimin, jo e jo!

Ah sa keq eshte katandisur, gjuha shqipe!
 

Frank

Ashtu, kështu...
Sot eshte pasoje,dje ishte problem deri sa i thithi brenda botes se vet dhe ja arriti.Shumica e deformimeve,une e besoj qe vjen nga teknologjia.


Sot eshte pasoje, (pas presjes hapesire) dje ishte problem deri sa i thithi brenda botes se vet dhe ja arriti.Shumica e deformimeve,(pas presjes hapesire)une e (pa e ktu) besoj qe vjen nga teknologjia.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sot eshte pasoje,dje ishte problem deri sa i thithi brenda botes se vet dhe ja arriti.Shumica e deformimeve,une e besoj qe vjen nga teknologjia.


Sot eshte pasoje, (pas presjes hapesire) dje ishte problem deri sa i thithi brenda botes se vet dhe ja arriti.Shumica e deformimeve,(pas presjes hapesire)une e (pa e ktu) besoj qe vjen nga teknologjia.
Ja keto rregulla une si dija.Do tju lexoj me vemendje cdo rresht.
Faleminderit per korrigjimin edhe pse une nese do te shkruaja nje leter,ato hapesirat qe ti thekson nuk do tu permbahesha dot.
 
Top