Piknik alla-shqiptarce

xhebrail

Mangup me Licenc


Qyre qysh bojne piknik shqiptarte hahhahhahhahhahha
 

cent

...Lontano
Titulli: Piknik alla-shqiptarce

Tema kalon tek Video Humoristike pasi skishte lidhje tek Te Ndryshme
P.s xhebrail lexoi mir Nenforumet para se te hapesh 1 teme.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Piknik alla-shqiptarce

nuk po shoh humoristike ti e ke kapur me mua qo te informatika sa per mua se spo me duket interesant prej fillimit je tu lujt flliqt e bejme ta zgjithim si burri me burrin nese ke problem me mua se vet fjala te ndryshme nuk e cek qka me postu po ti e ke personale me mua tkuptoj ,cub interneti.
 

cent

...Lontano
Titulli: Piknik alla-shqiptarce

nuk po shoh humoristike ti e ke kapur me mua qo te informatika sa per mua se spo me duket interesant prej fillimit je tu lujt flliqt e bejme ta zgjithim si burri me burrin nese ke problem me mua se vet fjala te ndryshme nuk e cek qka me postu po ti e ke personale me mua tkuptoj ,cub interneti.

Xhebrail as tek Te Ndryshme skishte lidhje pasi kjo video esht sjelle dhe nga antari Dying_Poet tek Video humoristike,dhe esht tamam per te qeshur ska asgje per te diskutuar.Nuk kapem me ty dhe asnje un.Kalofsh sa me mire
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Piknik alla-shqiptarce

Xhebrail as tek Te Ndryshme skishte lidhje pasi kjo video esht sjelle dhe nga antari Dying_Poet tek Video humoristike,dhe esht tamam per te qeshur ska asgje per te diskutuar.Nuk kapem me ty dhe asnje un.Kalofsh sa me mire

A ka mundesi te hapni nje nen forum ku te flasim per armet
 
Top