Piktor/e lind apo behesh?

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Lindën besoj dhe ndaj janë licetë e artit , për ta zhvilluar
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Eshte pasion qe kerkon jo vetem fantazi dhe njefar teknike por dhe shum durim 😊

Sikur dhe...


Me mungon piktura.
Tani sikur kam frik te prek nje laps me dore...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Trashegohesh :p
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Une kam studjuar historinë e artit ( ushtroj per kënaqësinë time ) nuk jam talent por artdashëse 😊në degën e pikturës .
Askush ka te drejte te percaktoj kush eshte talent dhe kush jo 😊
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Shemull kena ramoqin, ene ka lind po ene ka performu gjate kalimit te kohes. qe kur kapi krieministrine po performon doren me format e Covidit.. :p
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Askush ka te drejte te percaktoj kush eshte talent dhe kush jo 😊
I drejt mendimi juaj , por unë them që nuk jam në lartësinë e duhur të nje talenti në piktur, por historinë e artit kam qënë në maksimum në vlerisimin e profesorëve😊
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
I drejt mendimi juaj , por unë them që nuk jam në lartësinë e duhur të nje talenti në piktur, por historinë e artit kam qënë në maksimum në vlerisimin e profesorëve😊
Ate lejoja te tjerve ta gjykojne 🙂
Mos jii kaq shum autokritike.

Do me pelqente te shikoja ndonje gje po nuk e pate problem... kur te duash ti 😉
 
E lindur ,sigurisht duke e ushtruar ✏️mer vlerat e duhura .
.
Jam i një mendimi me juve., e njohë që lindin me talent dhe e ushtrojnë në kohen e lirë.
Po ta studiojnë merr siç duhet emrin piktorë.
Ka të bëjë edhe pak trashëgimija nga prindërit 😊
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nuk behesh dot piktor, po s`pate disa neurone me te zhvilluara drejt asaj rruge.
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
.
Jam i një mendimi me juve., e njohë që lindin me talent dhe e ushtrojnë në kohen e lirë.
Po ta studiojnë merr siç duhet emrin piktorë.
Ka të bëjë edhe pak trashëgimija nga prindërit 😊
Po në disa raste është edhe trashëgimija edhe tre brezësh, por në penel✏️ si dhe në cdo lloj arti është i lindur 😊
 

SunFIower

Don’t touch!
Normalisht lind dhe po nuk e pate pasion dicka se ben dot as se meson dot
Kshu esht dhe puna e piktures
 
Eshte eshte ket sja mohon dot njeri

Edi eshte artist ne shpirt dhe jashte tij lol

Por do shtoja po ishe piktor mund te jesh dhe kryeminister lol
Akademine e ka mbaruar ai, nuk e mohoj dot, por per mua edi eshte piktor aq sa jam une astronaut😝
 
Top