Piktor/e lind apo behesh?

Aman mire qe per pikture ka mbaruar Akademine.. po per politike kush e genjeu qe di te bej ?
Me te thene e kam por se di sa eshte e vertete.
Ai donte ta linte politiken por kur mori vesh qe lul 7×7=42 ishte kundershtar i tij ju prish mendja😝

Dhe mendoi-nqs luli ben per opozitar atehere une bej per kryeminister te perjetshem😂
 

Endrra

VIP
Me te thene e kam por se di sa eshte e vertete.
Ai donte ta linte politiken por kur mori vesh qe lul 7×7=42 ishte kundershtar i tij ju prish mendja😝

Dhe mendoi-nqs luli ben per opozitar atehere une bej per kryeminister te perjetshem😂
Ah thashe se e keni dhurate nga Tosi i nanos..si pinjoll i denje i tij .. nga shites ikonash me thonj te paprer ne kryeminister..Minister.. kryerar bashkije mjek e ku di une se xa tjeter 😝
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Lind, por edhe behesh! :)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Cdo dhunti e njeriut eshte me te lindur, por nese e do shume dicka edhe mund ta fitosh gjate jetes me perpjekje :d
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ka shume gjera ne jete,qe ne si kemi te lindura,por behemi. :p
ky osht vullneti,per momentin po pi kafe diku andej. ahhahahahaha
 
Top