• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pink mIRC Script

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pink mIRC Script

Cak super e ke bere tamam per goca shum i thjeshte dhe i bukur hugsss
 

Indola

Adiafori otan prepei
Pe: Pink mIRC Script

Hahahaha shume bre
Eshte me te vertet i thjeshte per vajzat, Goca preferojeni :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pink mIRC Script

si qeka goca preferojeni , apo se esht i joti ;).Spo e shkarkoj pasi e di qe sdo e perdor , cak kur te kesh koh do me sistemosh nja dy gjera tek scripti im .
 

cent

...Lontano
Titulli: Pink mIRC Script

CAKMAKU ke harru te shkruash "per gocat E Bukura Dhe Njishe" :p :p :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pink mIRC Script

6.5 Mb i thjesht duket.... e ke mbush me buzkuqe e kuti tualeti mo.... ? lol
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: Pink mIRC Script

caku veje lesb skript mbase ke shitje :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pink mIRC Script

Never pranaj sta var asnjera ty se ti gjun lesbiket ne chat hahahah .
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pink mIRC Script

Shume i mire me pelqeu bravo...dicka doja te pyesja nese rrin on cfar banesh kap dhe si
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: Pink mIRC Script

skap bane sepse ska remote komandat i ka te gjitha me perdorimin e f1 f2 etj .
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Pink mIRC Script

Paskam humbur shum pergjigje ktej ...
Pink mIRC eshte modifikuar sipas Never script sa per dijeni , qe sipas ralles Never script eshte kopjuar nga Shqiponja Script
... dhe komandat normal qe i di dhe une SaK :p
...perderisa une i zevendesova ;)
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: Titulli: Pink mIRC Script

Paskam humbur shum pergjigje ktej ...
Pink mIRC eshte modifikuar sipas Never script sa per dijeni , qe sipas ralles Never script eshte kopjuar nga Shqiponja Script
... dhe komandat normal qe i di dhe une SaK :p
...perderisa une i zevendesova ;)
cak une ekam kopju e kam mar nga i zoti qe ka ber shqiponja skript thjesht e kam perpunu une sja humb identin shqpionjes sic e pe ke allias i kisha len gjitha shqpionja apo jo :p:)
te gjith skriptet jan te modifikuar rroft mirc :D
 

Roxanne

Minnie Loves Mickey
Pe: Pink mIRC Script

Pink esht per little girls boys... Merreni i cike me seriozisht :p

E kam per kta te tjeret jo per Cakun & Never se e dine ata..:p Pash qe kishin filluar te pelqenin edhe cunat.
lool
Great success!
 

N3VR1K

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Pink mIRC Script

do ken bashkpunu bashk kto sak qy never me ket CAKMAKUN se jan dhe afer jo per gje :p :p hahahahahahhahaha
 

Kila

VIP
Titulli: Pink mIRC Script

wee cja ke bo mire ja ta provoj ......
 

Kila

VIP
Titulli: Pink mIRC Script

shum i mireeee :) flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
Top