Pirlo me “dhimbje koke”, edhe Cuadrado me koronavirus para Milanit

Juan-Cuadrado-1100x620.jpg
Një ditë para ndeshjes me Milanin, Pirlo ka marrë edhe një tjetër lajm të keq, pasi edhe Cuadrado ka rezultuar pozitiv me koronavirus, pas Alex Sandro-s një ditë më parë.

Lajmi është konfirmuar nga klubi bardhezi, ku theksohet se futbollisti është asimptomatik dhe është vendosur menjëherë në izolim.

Megjithatë, tashmë bëhet e sigurt mungesa e dy mbrojtësve të krahut në ndeshjen e rëndësishme të së mërkurës, ku Juventusi do të luajë ndaj Milanit kryesues në Serie A.

Deri tani, e sigurt është vendosja e Danilos në të djathtë të mbrojtjes, ndërsa në krahun e majtë ende nuk dihet se kush do të luajë edhe pse në Itali kanë nisur menjëherë hipotezat se aty mund të luajë edhe Bernardeschi, ose Pirlo mund të luajë me 3 mbrojtës.
A2cnn.com
 
Shiko fotografinë 1770755
Një ditë para ndeshjes me Milanin, Pirlo ka marrë edhe një tjetër lajm të keq, pasi edhe Cuadrado ka rezultuar pozitiv me koronavirus, pas Alex Sandro-s një ditë më parë.

Lajmi është konfirmuar nga klubi bardhezi, ku theksohet se futbollisti është asimptomatik dhe është vendosur menjëherë në izolim.

Megjithatë, tashmë bëhet e sigurt mungesa e dy mbrojtësve të krahut në ndeshjen e rëndësishme të së mërkurës, ku Juventusi do të luajë ndaj Milanit kryesues në Serie A.

Deri tani, e sigurt është vendosja e Danilos në të djathtë të mbrojtjes, ndërsa në krahun e majtë ende nuk dihet se kush do të luajë edhe pse në Itali kanë nisur menjëherë hipotezat se aty mund të luajë edhe Bernardeschi, ose Pirlo mund të luajë me 3 mbrojtës.
A2cnn.com
Ky frym-flok uriçi dreçit osh i keç n'krah😁 na ka pa perenia 🤣
Kapni noj xho me dor😂😂😂
mqdefault.jpg
 
Top