Pishinat e ëndrrave, nuk është mëkat të ëndërrosh

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pishinat e ëndrrave, nuk është mëkat të ëndërrosh

pishinat.jpg

Nuk është mëkat të ëndërrosh e kur bëhet fjalë për ndonjë shtëpi me pishinë, të bën mirë të largohesh pak nga realiteti.


Arkitektët na sjellin forma të ndryshme gjeometrike, por fjala kycce është luksi.

Në qytet apo në fshat, në kodër apo me pamje nga liqeni, nuk ka rëndësi: fantazia është në maksimum, sigurisht nëse ta lejon hapësira e kopshtit. Shihni galerinë!

1-12.jpg

2-11.jpg

3-11.jpg

4-9.jpg

5-9.jpg

6-8.jpg

7-4.jpg

8-4.jpg

9-3.jpg

11-4.jpg
 

LoSsT

VIP
Disa prej tyre i paskan pershtat najs me peisazhin...
 

Aver

VIP
Kjo teme tani qe perfundoi sezoni eshte torture por nejse.

Kjo pishina dukej shume kendshem naten. Kishte me shume ngjyra por i fotografova vetem keto dy.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ti dashke vaske jo pishine ???
Fiks ????
Jam per gjerat intime
Rendesi ka ti ndaj me njerez qe jan ne te njejtin dimension timin... me pelqen intimiteti dhe qetesia kur mbaroj show-n.
 

Delirium

No description ...
Fiks ????
Jam per gjerat intime
Rendesi ka ti ndaj me njerez qe jan ne te njejtin dimension timin... me pelqen intimiteti dhe qetesia kur mbaroj show-n.
Nga nje ane mire e ke, sa me e vogel dhe ceket mundesisht se sdo rrezikosh jeten ??
 
Top