• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pitalka

Mund te vendosesh ne brum copka ullinjsh ose dicka tjeter per me shume shije besoj...

Meqe permende Kosoven,ndonje recete si behet fli-ja nese s'ke sjell se shume e degjuar por qe s'kam provuar ndonjehere ...?!
 

netflix

Anëtar i ri
Ne Gjakove kam vene re qe i pergatisin me cop asuxhuku mbi besoj qe edhe me copa ullinjesh do ishe nje kombinim i mire.

Flija vertet qe eshte e shijshme edhe pse kerkon shume munde per tu gatuar. Do te sjell nje video por ama edhe ti duhet ta provosh se ndryshe nuk quhesh Shqiptar :) :lol Pergatitet ne dy menyra me saç (por qe duhet te kesh oborr e qe eshte me e shijshme) dhe ne furr (kur mungon saçi nuk ke vend per saç) e qe behet gjithsesi e shijsheme

P.s edhe pse ne kete kohe te nxehte eshte pak e rende per tu ngren ngase pergatitet me brum do ta sjell gjithsesi nje dit :)
 
Ahahah edhe kete se dija,epo duhet ngrene me patjeter kshu qe zamet e ke por sille ate videon ta bej nje e une qe te mund ta provoj :p

Asuxhuku ca ishte kjo?

Thnx Netflix paraprakisht! :)
 

netflix

Anëtar i ri
ahahha as suxhukun nuk pe din a ?

beji nje kotroll vetes nese je shqiptar tamam apo jo ahhaah
 
Top