• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pite me kungull

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me pelqen kjo menyre si behen petat..
netflix kur ben brumon sa kohe e le ... dhe pasi i ben pjesen e par petat (kur i ben gjys hene) sa kohe e le??thnx!
 

netflix

Anëtar i ri
me pelqen kjo menyre si behen petat..
netflix kur ben brumon sa kohe e le ... dhe pasi i ben pjesen e par petat (kur i ben gjys hene) sa kohe e le??thnx!
Jana80 e pergatis dirket kete menyre te gatimit qe e bejm nuk kerkon koh per ta len brumin.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jana80 e pergatis dirket kete menyre te gatimit qe e bejm nuk kerkon koh per ta len brumin.
ateher eshte dicka qe me mungon... :( asnjelloj yndyre nuk hedh kur ben brumin???
dhe mielli eshte tip 00 ka rendesi ( sdi si i thon ne shqip pasi ne kohen kur qendroja une ne alb nuk di ne nuk egzistonte apo qe nuk dija une ta shikoja forcen e milellit por ketu persh ka klasifikim -w, te dobet, mesatar dhe te forte ....-160w, -250w,300w ... cilin perdor ???)
 
Last edited:

netflix

Anëtar i ri
ateher eshte dicka qe me mungon... :( asnjelloj yndyre nuk hedh kur ben brumin???
dhe mielli eshte tip 00 ka rendesi ( sdi si i thon ne shqip pasi ne kohen kur qendroja une ne alb nuk di ne nuk egzistonte apo qe nuk dija une ta shikoja forcen e milellit por ketu persh ka klasifikim -w, te dobet, mesatar dhe te forte ....-160w, -250w,300w ... cilin perdor ???)


Mielli eshte ky qe perdori
albona farine - Google Search

Ndersa pervec se miell gjat shtrirjes se brumit asgje tjeter nuk i hedh. Ne video duket nje cik e leht shtrirja por kerkon pak mund me then te drejten.
dhe aty ku e bejme formen e henes aty hedhim pak vaj sic e sheh ne video
 
Top