PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

lexoj

Antarë
Ekziston nje sherbim online qe te njofton kur te dashures, gruas apo shoqes tuaj i vjen “ai momenti i muajit”. Ato jane te irrituara (ndoshta dhe te padurueshme ) dhe meshkujt bejne mire te jene te paralajmeruar.


hdr.gif

Mjafton te regjistroheni, te shtoni femrat qe doni te gjurmoni dhe cdo gje eshte ne rregull. Ju do te njoftoheni para se “momenti i keq” te mberrije .

Per te shkuar tek faqja: PMSBuddy.com - The free online PMS reminder
-------------------------------------------
artikulli marre nga lexoj.com
 

Qendrimi Bossi

Antar Aktiv
Titulli: PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

Per Mendimi tim nene duhet kemi pune ma mire jeten ton si ragojem gjate kur takohemi nje doje femer a po shoqe ti Ragojemi si kkemi mardhjent por mardhjent me femer pak me ndrysh nedersa per mardhjente me shoqet pak me ndrysh keshtu mendoje une
ky eshte mendimi jemi personal
tung nga Qendrimi Bossi...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

Ekziston nje sherbim online qe te njofton kur te dashures, gruas apo shoqes tuaj i vjen “ai momenti i muajit”. Ato jane te irrituara (ndoshta dhe te padurueshme ) dhe meshkujt bejne mire te jene te paralajmeruar.


hdr.gif


Mjafton te regjistroheni, te shtoni femrat qe doni te gjurmoni dhe cdo gje eshte ne rregull. Ju do te njoftoheni para se “momenti i keq” te mberrije .

Per te shkuar tek faqja: PMSBuddy.com - The free online PMS reminder
-------------------------------------------
artikulli marre nga lexoj.com

hajde muhabet hajde :canna: qe kur kan filluar gocat te regjistrojne ne internet mujoret :qesh: apo i kan vene ne ankand :qesh:
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

harllek asht ba interneti teshi, perdoret per cdo gja, madje edhe per budallalleqe :D
 
Top