Po përgatitet shitja e Interit? Reagon zyrtarisht klubi zikaltër: Presidenti Zheng…

Interi refuzon lajmet e mëngjesit të sotëm se klubi zikaltër po shkon drejt shitjes për shkak të probleme financiare të shkaktuara prej koronavirusit. Nëpërmjet një komunikate zyrtare, Interi thekson se presidenti i tij, Stiven Zheng i quan të pabaza lajmet se ai dhe kompania e tij “Suning” po planifikojnë shitjen e Interit.Suning.jpg
Reagimi zyrtar i Interit

Duke marrë shkas nga disa spekulime të publikuara sot duke iu referuar hipotezave të shitjes së Interit, presidenti Stiven Zheng refuzon kategorikisht se gjithçka është raportuar gabimisht dhe specifikon se ky lajm i pabazë.


PANORAMASPORT.AL
 
Tani kuptova se perse @Rrelse ka perzgjedhur kohet e fundit te qendroje e heshtur, ne fakt mire ben perpara disfatave te Interit.
Gjithsesi, nuk eshte kurre vone te vije ne familjen e madhe 🔴⚫️ ❤️🖤
 
Tani kuptova se perse @Rrelse ka perzgjedhur kohet e fundit te qendroje e heshtur, ne fakt mire ben perpara disfatave te Interit.
Gjithsesi, nuk eshte kurre vone te vije ne familjen e madhe 🔴⚫️ ❤️🖤
Pse kur ka qen interi mir perveq kohes se murinjos?

Shum je te lyp ene ti mer se nami mu bo.. ajo s'bohet milaniste
 
@Rrelse ti je ???? Wxp, se vetem ti ke aksesin e kontrollit te IP, verifikoje nese eshte ajo ne te vertete 🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨
Me ke mbytur me disslike edhe nese e permendja Interin e jo me te me japesh “like” 🤨🧐
 
@Rrelse ti je ???? Wxp, se vetem ti ke aksesin e kontrollit te IP, verifikoje nese eshte ajo ne te vertete 🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨
Me ke mbytur me disslike edhe nese e permendja Interin e jo me te me japesh “like” 🤨🧐
Jemi akoma në fillimet e vitit të ri
Sdua ta nis me " sherre" plus skam nerva
Gëzuar☺🙋‍♀️
 
Po s'fitoi kampionatin dhe ket vit gjitha aksionet i ke n'treg vitin tjeter. Kush eshte ai biznesmen qe hedh 300m eur ne lojtar per t'mos fitu asgje.
 
Po s'fitoi kampionatin dhe ket vit gjitha aksionet i ke n'treg vitin tjeter. Kush eshte ai biznesmen qe hedh 300m eur ne lojtar per t'mos fitu asgje.
Patjeter qe po . Do dilte shum ne minus (-) si skuader . Thjesht do ishte ne deshtim por besoj qe ket vit do dali kampion sepse esht shum me lart se milan napoli dhe juventus .
 
Top