Po Permeti a ka sofer more miq?

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Mireseerdeh Strugan tani u beme shqiperi etnike me duket
hajt gezuar dhe tja kalosh mire ketej me ne
raki do apo te te sjell ca liko si fillim provoi njehere
shum flm per pritjen , me sjellni ta provojm rakin Permetare ce me duket e keni shum te mire , aj gezuar :gezuar:ishalla per nje Shqipni sa me te madhe sa me shpejt :)
 

mirela

DODONA hajmali
PO bej dhe une si Bledi pe Korce , sa te hap forumin do ju pershendes nga "dera e shtepise time"
Mirmengjesi dhe dukuni ketej nga une se ne permetaret jemi te urte s'ngaterrojme askend
 

mirela

DODONA hajmali
Miq jemi ne muajin veres lehone tani
Ju ftoj te dilni ketej nga sofra permetare dhe te provoni se sa e embel dhe me naze eshte vera ne kete kohe
Une i shita nja 600 litra per vete sa hap e mbyll syte ketu ne Tr
a pa pa si eshte e uruara . Melhem per plage eshte fare
:gezuar::gezuar::gezuar:
Hajde gezuar !
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

Nje urim nga sofra permetare te gjithe anetareve te ketj forumi gezuar 2009 miresi e bollek paci ne shtepite tuaja :)
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

urimet me te ngrohta nga sofra lezhjane.
dhe kujdes rakine mos ja prishni doren.
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

:) rakine po e po qe e kemi te mire po dhe veren e kemi te mrekullueshme
gezuar mik ,ja mire se me erdhe !:)
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

NJe pershendetje Forumit ketej nga sofra e permetareve , per t'u thene qe erdha une bashke me sofren time E mos u mbyllte kurre ky forum
Ja mirese ju gjeta !
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

Pershendetje dhe per ty Mirela:)
SI ke qen?
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

Mire faleminderit e dashur ,ti .....?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

Dhe une mire, ne vija te pergjithsme:)
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

MIrembrema forumi !
E Paskeni ndryshuar goxha faqen .. kam kohe pa hyre .. :) Avash avash do i hedhe nje sy te gjitha temave :)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Po Permeti a ka sofer more miq?

Permeti ka goca te bukura :p
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

E i ka ca ..! po me shume se te bukura i ka te mençme :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Titulli: Po Permeti a ka sofer more miq?

E i ka ca ..! po me shume se te bukura i ka te mençme :p

Edhe kjo e vertete eshte...!!!
 

Hera

Antarë i Respektuar
Pershendes sofren e qytetit tim.....
 
Top