Po Permeti a ka sofer more miq?

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ma thirr at qe ben kafe me tenxhere presioni neper morte ti qeras te tere me kafe lool
 
@N0 shpesh here thu gjana qe ti ka msu gjyshi ndjese paste por mesa shoh ka harru me te msu gjane ma kryesore qe duhet me qene dhe ifije kavalier me shoqnine 😂😂😂 shoqe forumiste spo me rrwgullon vec po ban propagande kunder meje,kafe spo na qet...ca permetari je ti 😂😂
 

Hera

Antarë i Respektuar
Me mire spo kthej pergjigje se do na heqin shefet nga forumi ....se po fola sdihet ku do ndalojme deri ne mbiemrin e fisit te pare 😊😊😊
 

Hera

Antarë i Respektuar
received_677682359540951.jpeg
 
@Ketrush
Te pershendes me kengen e preferuar te gjyshes time, (jugore por jo permetare), sot e kesaj dite kur e degjoj me skuqen syte, e kam pike te dobet kete kenge
 
Jemi qe jemi ja edhe nje kuriozitet qe ndoshta nuk e dije per Mentorin.

Ne Teatrin Bolshoy te Moskes(dikur djepi dhe qendra boterore e muzikes lirike) Mentori ka marre 80 minuta ovacione, po, po, 80 minuta ovacione ne nje koncert prej 2 oresh.
Ja te pershendes me kete e mbylle sofren pastaj😁
 
Top