• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po sofra gjirokastrite......

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

[video=youtube;N7GP9v-0BgI]http://www.youtube.com/watch?v=N7GP9v-0BgI[/video]
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Per byrek e qollopite te shkon per shtat nje grua gjirokastrite lol

Pinky shiko lidh macen moj mos te afrohet ne tavolin se kot shikon asgje si jap per te ngern duhet kursejm nje her ne jav boll e ka macja ushqimin lol lol lol lolHjade Pinkyy opaaaaaaaaaaaaa Mamma mia italia mana mu itoqi greqia maimadher nga anglia lol lol lol
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Babai-Meso te keqen babi se po more dhjeta ne shkoll babi do te blej akullore ...
Cuni-O ba sot ne shkoll mora tre dhjeta, do me cosh tek dyqani akulloreve te me blesh nje akullore tani?
Babai-Ja te keqen babi te kam bler nje kartolin me me akullore shikoje sa e bukur esht skemi pse shkojem deri ne dyqan....

lol lol lol lol lol lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Miremengjesi sofra...ka dicka per te ngrene ketu, se nje kafe e kam pi ne Vlore?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Ylli-1 ja filxhanet i sjell un ti na sill kafen ...
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Babai-Meso te keqen babi se po more dhjeta ne shkoll babi do te blej akullore ...
Cuni-O ba sot ne shkoll mora tre dhjeta, do me cosh tek dyqani akulloreve te me blesh nje akullore tani?
Babai-Ja te keqen babi te kam bler nje kartolin me me akullore shikoje sa e bukur esht skemi pse shkojem deri ne dyqan....

lol lol lol lol lol lol

lol lol lol lol lol e di une qe per bacaleta nuk mbaheni ju ...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Ylli-1 ja filxhanet i sjell un ti na sill kafen ...

Une po e sjell mullirin qe ta bluajm kafen e fresketJa dhe kafeja e sapo ferguar

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Ja mbase vjen Rendex na bjer sheqerin e ujin per ty se un e e pi shqeto :p :p :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite...... 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Jane braktisur fare sofrat keto dite ehe..ka ndonje gjirokastrit ketej apo hic?

P.S O pinky po cdo Lulua ketej nga Gjirokastra e kemi vlonjat mi :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Jane braktisur fare sofrat keto dite ehe..ka ndonje gjirokastrit ketej apo hic?

P.S O pinky po cdo Lulua ketej nga Gjirokastra e kemi vlonjat mi :p

Pupupu mos e ngre zerin se do thon bota ku jeton kjo .. Po gruan ka nga vlora moj e uruar . Den baba den gjirokastrit eshte . :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Si sdoli 1 gjirokastrit/e tna sjelli dicka ne sofer...ncncncncncn keng dhe piktua do ham o gjirokastraaa :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Pupupu mos e ngre zerin se do thon bota ku jeton kjo .. Po gruan ka nga vlora moj e uruar . Den baba den gjirokastrit eshte . :)

O motrra po jam nga Vlora mii pastaj jam e qet jam e qet shume e qet, lol.
E dija qe ishte vet nga Vlora mi ueee cfare zbulimii. :D

A ka ndonje gje per te ngren tani? Ne keto ore te vona..
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Si sdoli 1 gjirokastrit/e tna sjelli dicka ne sofer...ncncncncncn keng dhe piktua do ham o gjirokastraaa :p

Kafja nga anet tona qiraset me tabaka e po doli tabakaja fut doren ne xhep e inaguro tabakan :p :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

O motrra po jam nga Vlora mii pastaj jam e qet jam e qet shume e qet, lol.
E dija qe ishte vet nga Vlora mi ueee cfare zbulimii. :D

A ka ndonje gje per te ngren tani? Ne keto ore te vona..

Po me plot ka per te tere :p :p :p
lol lol lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

ncncncnccncncn buk me djath na servire mo PiNkY ..ehhhh sdolet gje dhe ju :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

ncncncnccncncn buk me djath na servire mo PiNkY ..ehhhh sdolet gje dhe ju :p

Po me mire buke me djath se sa asgje fare. lol


Rrofsh per mundimin o pinkee ahhaha
 

cent

...Lontano
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Po me mire buke me djath se sa asgje fare. lol


Rrofsh per mundimin o pinkee ahhaha

Po po u kput me buk me djath...
O PiNkY po dhallen ku e ke,se na mbyte :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Po pse dilet nga shpi pa ngrene buke ... te miku gjetet me hanger lol lol lol lol
Cent na nje gote uje se kalon posht me mire lol lol lol lol lol lol
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Miremengjes

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

kto te Gjirokastres rrikan ne Mal e une se ditkam hahaha. :p

oo cent , vjen ne Gjirokaster me hanger ti mer
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

QIFQI...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Kingu ;)

Nena e gjith prapesive... por si nene duhet respektuar :p

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Me ket keng do pershendes pijedasheset e Forumi... lol

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Kingu ;)

Nena e gjith prapesive... por si nene duhet respektuar :p


Si thoshnin atehere : "Rroft partia rroft Enveri se Mehmeti desh na theri". :D

Ah si yll ka dale kjo nena ketu te mer me qaf.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Po sofra gjirokastrite......

Me ket keng do pershendes pijedasheset e Forumi... lol


Meqe ti solle kengen po po sjell pijen pra. Po u qeras me nje uzo. U beft mire:)
 
Top