Po ti kujtë do ja kapësh...

dangerous

* * * *
Po ti kujt do ja kapësh dorën në pleqëri? Mos shiko mua që bëra atë gabim - ti je e re dhe jeta èshtè e gjatë .

Këto ishin fjalët e dy Zonjave ndërsa po prisja të paguaja e më shtyu të hapja këtë temë.Ps ; Nqs ka një temë të tillë bashbashkëngjitëni.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
cfare tema!!
Sen nuk mora vesh!
Cfare paska bere zonja?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Jalla, mir qe e paskeni sqaru per cfar behet llaf se na patakset :p
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Qish thot Mevlani KçK
 
Top