Po ti kujtë do ja kapësh...

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Lus Zotin te jem me bashkeshortin deri ne fryme te fundit. Nuk do doja te kem nje pleqeri pa te.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Cfare titulli kreativ. ?
titull komercial si i gazetave :D Do sugjeroja te editohej nga moderatoret ne fakt sepse nuk eshte e nevojshme qe nje teme kaq kuptimlplote te kete 1 titull te tille gjysem.
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Për çfarë kapje bëhet fjalë njëherë 😛
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
FB_IMG_1633586834455.jpg
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Ate po mundohem te marr vesh. Por perfundimi ku arrita ska kuptim se dhe vajzat po ja kapin njera tjetres
Ti je plak o gjyshi ,ku ke takat ti për të kapur ,ti thuaj shiqir që ta kapin për njerzllëk 🤣e nuk të lën të rrëzohesh 😂
 

ZHIGO

...
V.I.P
Deri ne pleqeri duket si nje rruge dhe sprove e gjate. Disa duar kan lindur per tu lidhur me nj-tj ashtu si disa te tjera q nuk mbahen dot te lidhura dhe po ti vesh prangat.

Dicka eshte e sigurte ne jete per kedo, qe dikujt do ja kapim doren. Dikush do ta leshoj, dikush tjeter do mundohet me mish e thua ta mbaj , dikush do ja imponoj vetes dhe do vuaj, dikush per protokoll, dikush per numer, dikush do ta flaki e do behet pishman ashtu si dikush qe do e kape e sdo e leshoj me dhe mbase do ndjej lumturi e gezim.
 

Pilivesa

Antar Aktiv
Po ti kujt do ja kapësh dorën në pleqëri? Mos shiko mua që bëra atë gabim - ti je e re dhe jeta èshtè e gjatë .

Këto ishin fjalët e dy Zonjave ndërsa po prisja të paguaja e më shtyu të hapja këtë temë.



Ps ; Nqs ka një temë të tillë bashbashkëngjitëni.
Une do shkoj ne azil ne pleqeri 😂 do gjej ndonje bashkevuajtes aty per ta kapur😉😂
 

Lauri

Anunnak
Ju kapshin ethet ishalla. Mëndjen me mbush duart e keni 🤪
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Do ja kap atij qe ja kap perdita🤣 doren
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ketu te kjo teme vetem fiq me krrabe u kapka, se gje tjeter s po shoh te kapet. Ose te pakten une nuk ndjeva te me kape gje dikush😂😂
 
Top