Poezi kushtuar anetareve te forumit

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ketrushe;

Kem ketrushen per merak
E perpikte eshte si sahat
Sa here postin e beje krap
Ajo mua LIKE e LIKE

Pa na dil njehere n’dritare
Se na dogje zemrat fare
Dil ketej shfaqu knej dere
Se na fike me k’to mistere

Ky Ketrushi personazh,
vjen ketu avash-avash.
Syjeshil-e-flokeverdh'
me ngadal nurin e derdh.
 
Redaktimi i fundit:

Jetmira

Antarë i Respektuar
Sa po futem ne forum
Lexoj Passionin sikur pellumb
Pellumb i lir dhe i mire
fjale pak e veper mire.

Duke qendruar
Shoh nevertitin e lulezuar
Te lash si admine
e tash po mirresh me themelime.

Nuk vonoj shoh Zaren
A moj zare moj zare
u mbulofsh gjithemon me pare.

Monique moj Monique
Ende sfiden se kemi mbarue
Nickutjeter mos ta merr keksin
se e kish avatarin shume seksi.

Erdhe ti more i uruar,
qe sle femer pa ngacmuar.
Erdhe ti more ditzi,
je i mbytur ne ligsi.
Rrofsh per urimin qe me dhe,
po me te thirr zar sja vle.
:p.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kur vje Natta ne forum
Mu si hena te le pa gjume
Vjen e qete dal ngadal
sjell postime sa nje male

:)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Kitrra i nderuar,
jam menduar e jam menduar,
dy fjali te thjeshta me i krijuar.
Nuk po gjej cte shkruaj pasi qenka e veshtir,
por di te them qe je shpirtmir.
Je si ylber pas shiut te rrembyeshem,
je si oksigjen je i vlefshem.
Je si dielli qe ndricon,
je si meteori qe te verbon.
Jemi me fat qe te kemi ne mesin ton,
lum ne per ty o i nderuar kitrra jon.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Per elbrunen

Me ca rrobe banje
si drane kopliku
po u rrotullojshe
qe t'shifte publiku

Per i xhiro te bregu
te ftova per pak kohe
por ti refuzove
gjasme se nuk do

Po un e di
se ti per mu vdes
dhe un s'te ndahem
o ylli lalit t'vet

Ajo plaka jote
me inot me pa
kujdes mi dreq kujdes
se gocen nuk ta ha

Per drek i fute
domote me qep
dhe tasin e llalles
e rrujte komplet

Per t'hy ne muhabet
te kerkova nje kaptin qep
po ti s'me dhe gjo
se nje gjysem kishe vet

dallget bejne shkum
dielli rrezaton
po ti o yll bote
plazhin po terbon

O zot falemnderit
qe yllin tim kom pa
qe ja hongsha buzen
e tgjitha ca ka

Per ne cunat e rinj
o zot bej bismilah
se si rrushi lalit
ne kete dynjah s'ka
Oooo loti vuuuu kujtime te bukura 🤣😂🤣🤣 tani qe po lexojntemat e vjetra u shtu numri femrave qe kan shkel ne derras te kalbet shkoj 6.🤣😂🤣😂😂
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
davil_angel

1 ne llojin e vet ka gjith forumi
ai esht alamet cuni
esht rob origjinal
dhe pak banal:D
po zemren e ka flori
askush nuk esht si ai
a mo eri mor shejtan
un te kam shum xhan
libidon fare e ke myt
duke repliku fyt me fyt
eri shoku jone
me rop shpije je kampion
pi hashash e pi raki
vjen n`forum be gjurulldi
erin ju mos e keqkuptoni
po ta njifni mire do e doni
eshte djale me humor
kush e ngacmon i ben zbor
djalin e kemi romantik
por kto koh eshte ber nevrik:p
ai ne itali jeton
dhe neve ktej na mungon
me iku frymezimi per sot
po e mbyll qe mos them naj gje kot

LOL
Hahaha arlinda miss you .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Edhri erdhi ne forum
per gocen qe paska ra gjith forumi ndashni elbruna :p

Nje dite u zjova mbeta i habitur
dritat qeveria akoma si kish fikur :)
me vrap dal nga shpia mora ashensorin
por gezimi im u fik papritur
qeveria jon dirtat na i fiku :(
skisha cte beja duhet te merja shkallet
duke i zbrit katet dicka me befasoi :eek:
ne ate moment zemra se cme ndaloi
kur nje vajz bjonde prane meje kaloi
mbeta i shtangur rrugen se vazhdova
ne vend ngela dhe e fiksova
o zot sa bukur shala e saj e gjat
dhe minifundi i saj qe ikte sa posht nalt
ke shkalla fundit zgurdullova syt
o zot cte shihja parajsen e dyt
qe prej asaj dite brunen enderroj
sikur ne shtepine time 1 nate ta ftoj
por endra dhe realiteti jane shum larg
por un i gjori vazhdoj te enderroj me sy hap :p:kercim::kercim::kercim:

Ktu kam befasu dhe veten time poezia me e bukur qe kam shpik
Eh cmu kujtu 😟golemi 😟
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Pe: Poezi kushtuar anetareve te forumit

Per Angel_Devil...

Jam pa ty ktu tani
e po mundohem te krijoj nje poezi
ti e di qe ne kete fush skam shum fantazi
po dashuria qe kam per ty do me ndihmoj te krijoj ca fjali

Kur nata vjen dhe pa ty me gjen
kete shpirt te mjere trishtimi ma rremben
ti cdo nat mbreteron ne endrrat e mia
jam une,ti,dhe Dashuria!

Cdo mengjes kur zgjohem
fytyren tende kam ne sy
me jep forc te vazhdoj diten
me mbush cdo sekond me lumturi

Erdhe ne jeten time si dhurata me e bukur
as vet se kam kuptuar
e kush do e kishte menduar
qe me feministin e haramin e forumit do perfundoja e dashuruar

Ndjej se sa her mar frym
jam e varur ne mendime,e zhytur ne kujtime
ndjej qe jam e dashuruar
dhe te dua ty o jeta ime

Te dua Eri..cdo qeliz e imja te dashuron
e nese nuk beson pyet zemren se ajo ta tregon
emrin tend e kam shkruar ne dritaren e jetes
S'do ndahem kurr nga ty deri ne castin e vdekjes!!!
Se ke majt llafin u ndave , por tpakten deri tek fejesa arrite m😂😂😂
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
kjo eshte per 1-shin qe ka forumi dhe qe e kam shume shume xhan redhoyed yellow

Te kushtoj ty poezine se tek ti njoha dashurine
Te kushtoj ty gjithe fjalet ne ditare, sepse tek ti njoha puthjen e pare
Te kushtoj te gjitha fjalet romantike se me ty ndjeva caste magjike
Arli miss you . Dhe plazhet e virgjera 😂😂
 
Top