• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Populli Peshk Ngrenes

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Shqiptaret jan nje popull edhe peshkngrenes
Cfare lloj peshku ju pelqen me shume dhe kishit deshire te hani

1.Koran
2.Belushke
3.Trofte
4.Ngjale
5.Krap
6.Koce
7.Merluc

e ca lloj Peshk ka me na i thoni ju?

zakonisht ka dreke pa peshk tek ju....
Ne ketej Nga Pogradeci Dasmat i bejme me peshk po nga Ju si Behen ?

Pergjithen time do ta jap ne vijim
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Peshkun se paskerka qef asnjeri sic u dukerka.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
te me vrasesh...por as ja kam idene se si i thone peshqeve ne shqip....keshtu qe:D>...

me te vertet peshku shqip eshte sh i mir se eshte i kripur....por limitohem ta ha...pa pyetur emrat:p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
te me vrasesh...por as ja kam idene se si i thone peshqeve ne shqip....keshtu qe:D>...

me te vertet peshku shqip eshte sh i mir se eshte i kripur....por limitohem ta ha...pa pyetur emrat:p
peshku te shendoshe mendjen :D
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Korani mbahet ne te gjith boten
Koran vetem ne Liqenin e Ohrit dhe ne Nje vend ne Rusi Ka dhe ne asnje vend tjeter.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Me pelqen shume peshku por emrat s'ja di te them te drejten...Vdes per pilaf me fruta deti...Mmmmmmm sa i mire qe eshte...Persa i perket pyetjes rreth dasmave andej nga anet e mija behen me mish pasi nuk jemi vend detar...:D

P.s. ç'me bere neps per peshk tani...
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
ma jep adrsen dhe te dergoj une nje peshk se tani do hedh rjetat dhe do ti treq dhe do ze nje vetem per ty.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
ma jep adrsen dhe te dergoj une nje peshk se tani do hedh rjetat dhe do ti treq dhe do ze nje vetem per ty.

Merr ere derisa te vije peshku tek une...:D Gjithesesi shume faleminderit...
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Skagje lale se kamjonat qe kam i kam me frigorifer ti kesh pa merak.Se nuk mer ere.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Sardele, barbun ,peshk shpate, peshk shtize, peshk guri,levrek,spalce, keto me vijne ne mendje per momentin
 

abstraction

Carpe Diem
I love sea food . Ne shqiperi kur isha , u kenaqa me peshk . Yammi . Si ai peshk ska . Koran, Trofte dhe nje tjeter hengra ja harrova emrin . Pale ato sallatat me fruta deti .. mmmmm .

Ha peshk cdo te diele , ose 1 here ne jave se sben .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
i love sea food . Ne shqiperi kur isha , u kenaqa me peshk . Yammi . Si ai peshk ska . Koran, trofte dhe nje tjeter hengra ja harrova emrin . Pale ato sallatat me fruta deti .. Mmmmm .

Ha peshk cdo te diele , ose 1 here ne jave se sben .

a ty te lumte qe te pelqen peshku une 2 here ne jave ha peshk por sa te shkoj ne shqiperi perdite ka peshk ne shtepi dhe ne restorant do me dali nga hundet ihihihi
 

abstraction

Carpe Diem
a ty te lumte qe te pelqen peshku une 2 here ne jave ha peshk por sa te shkoj ne shqiperi perdite ka peshk ne shtepi dhe ne restorant do me dali nga hundet ihihihi

peshku eshte i shijshem . Po ta gatuash mire , yammi .

Ketej me pelqen me shume Salmon , i pjekur ne grill. Ik se skam ngrene per sot dreke . Me hahet tani , kot u futa ketu te kjo teme. :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
peshku eshte i shijshem . Po ta gatuash mire , yammi .

Ketej me pelqen me shume salmon , i pjekur ne grill. Ik se skam ngrene per sot dreke . Me hahet tani , kot u futa ketu te kjo teme. :d


hihii salmonin ne grill se kam provuar po trota eshte fantastike eshte nji shok i imi e ben te persosur po mire e ke ti cduam ke kjo teme se po na shkon goja leng
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Ketej nga ne nuk hahet fare peshk.
Kur ha perdite peshk edhe te merzitet.
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Koranin dhe Belushken Qe ka Pogradeci Se ka asnje vend.
te gjith enderojne te Hane njeçik Koran
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Ky eshte Koran Zgare eshte vertet i Papare.

Ky eshte Koran Zgare eshte vertet i Papare.
E di se te Pyeta Angel_boy se une Kam nje Lokal ne Pogradec me emrin "Shen Naum" ne pojse ne qofte se ke qene.
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
ca thua re...une atje pi kafe gjithmone...
biles doja te flija dhe ca dit aty ,,po pastaj vendosem te shkonim ne tushemisht meqe shkojme gjithmone atje...
pse re lokali jot eshte ai...qe edhe ishte rregulluar bukur me ato gjerat e kashtes siper

Po lokali im eshte kur te vish ndonjehere tjeter thuaj ku eshte Kledi dhe pasaj takohemi dakor Angel_boy.
 

angel boy

cun i veshtire
un e plq me shum ne tave koranin sesa ne zgare
 

baby-angel

Thpilt
Sardele, barbun ,peshk shpate, peshk shtize, peshk guri,levrek,spalce, keto me vijne ne mendje per momentin

Wiii i paska gjet ky, une nje ore mezi mu kujtua sardelja, e isha gjithe qejf :lexim: ;)
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Cdogje ka lezetin e saj si ne tave si ne zgarre.
 

sergej kuka

Antarë i ri
Titulli: Populli Peshk Ngrenes

o vella degjo mua a e di car tjeter ka ne pogradec
merene rere e guri
pllasice
klen
ballgjer
belushke
goj vogel
gurnec
karkaleca
gjarperinj
midhje
breshka
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Populli Peshk Ngrenes

Wiii i paska gjet ky, une nje ore mezi mu kujtua sardelja, e isha gjithe qejf :lexim: ;)
hahahhahaha sa kam qesh po te rritesh ne dr do i njohesh dhe disa pshq nejse sardelja eshte shume e mire i kam qef

o vella degjo mua a e di car tjeter ka ne pogradec
merene rere e guri
pllasice
klen
ballgjer
belushke
goj vogel
gurnec
karkaleca
gjarperinj
midhje
breshka
cjane kto breshka e gjarperinje po flasim per peshq ktu jo per kafsh uji se i bje me fut dhe krokodilin ne liste pastaj
 
Top