• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Popus per mIRC tuaj(Ndihme , Kick , Ban , Kick/ban nga ndihme)

Slimshaddy

Antar Aktiv
Hello se pari ju pergezoj per nje topic kaq te arritur sic eshte ky ktu . Desha tju ndihmoj sadopak juve qe pertoni te shkruani ke Ndihme :p ky eshte nje rregullim i thjesht qe si ne Scripe te ndryshme ju ndihmon ta pyesni per ndihme personin qe deshironi.. Eshte nje model i thjeshte i eksperimentuar nga une dhe eshte funksional. Mjafton qe te shkoni tek Popus pastaj View dhe klikoni Nick list te vendosni kodin ne fund te faqes ose ne fillim pak rendsi ka :).

Code:
.Ndihmë:/say $$1 Përshëndetje, dëshironi ndihmë???
.Part:/say $$1 Nëqoftëse nuk dëshironi ndihmë atëherë part nga këtu. Shqiperia për chat!!!
.Kick (Ndihmë):/kick # $$1 Ndihmën që deshët e morët, Shqiperia për chat!!!
.Kick,Ban (Ndihmë):/ban $$1 1 | /kick # $$1 Ndihmën që deshët e morët, Shqiperia për chat!!!

Thjest e krijova jo qe di naj gjuhe programimi.

Neqoftese tema eshte pakuptim dhe jo-ndihmuese atehere close/delete.
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Pe: Popus per mIRC tuaj(Ndihme , Kick , Ban , Kick/ban nga ndihme)

Nice code ,nevojitet :)
Sikur ti shtoje dhe nje voice per userin ,do ishte me mire :)
Psh tek: .Ndihmë:/say $$1 Përshëndetje, dëshironi ndihmë???
Shtoji kete: .Ndihmë:/mode # +v $$1 | /say $$1 Përshëndetje, dëshironi ndihmë???
 

Slimshaddy

Antar Aktiv
Titulli: Popus per mIRC tuaj(Ndihme , Kick , Ban , Kick/ban nga ndihme)

Te flm nuk me kishte shkuar ne mendje jo qe sdi :) gjithashtu jam ne nje projekt e siper per parandalimin e kloneve shpresoj qe ta paraqes shpejt para jush per testim :)
 
Top