Portrete...anetaret e Fv-se :D

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Shpresoj asnjeri nga ju te mos me denoncoj..thjesht do ju bej nga 1 Portret(nese nuk ju bezdis) dhe do i postoj ketu...dihet duke shikuar foto e juaja :D


Capkene po filloj me ty..me pelqeu shum kjo fotoja :D
(sa bukur eshte ne leter miii..ktu duket pak :( ) shpresoj te pelqej
 
Redaktimi i fundit:
Shpresoj asnjeri nga ju te mos me denoncoj..thjesht do ju bej nga 1 Portret(nese nuk ju bezdis) dhe do i postoj ketu...dihet duke shikuar foto e juaja :D


Capkene po filloj me ty..me pelqeu shum kjo fotoja :D
(sa bukur eshte ne leter miii..ktu duket pak :( ) shpresoj te pelqej


O ylliiiiii me pelqen shume. Faleminderit!
Jam shume e privilegjuar qe e ke nisur me mua!
:kiss :kiss
Dua kopjen origjinale une :D
Artiste :puc
 

njoni

llahtaria vete
Te lumshin duart o goce se paske talent . Shum bukur e ke nxjerr gocen ne ate portret, me te vertete komplimenta.

:)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
JU flm per komplimentet :kiss

Gjejeni vet se kush eshte :p


P.s metamor... te miat janè njeren e bera sot tjetren e kisha bere qysh heret 15-16 vjt kisha :D
 

baby-angel

Thpilt
Hahaa, ja dhe Sury me ne fund...
PS: Shume e mire dukesh dhe me laps..:p :D
 

*Linda*

Lost out in the desert
JU flm per komplimentet :kiss

Gjejeni vet se kush eshte :p


P.s metamor... te miat janè njeren e bera sot tjetren e kisha bere qysh heret 15-16 vjt kisha :D

Suri kjo eshte Bianka vero???:)
brava bello molto!
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
bravo syriana e paskemi 1 gjo te perbashket pikturen :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
JU flm :D

Nuk di sa te perngjan kjo Foto..por me dhem qafa duke ndejtur permbys ahhahahaha :p shpresoj te pelqeje..pastaj kur te ven 1foto ku ke fytyren afer dhe me te madhe..ska problem ta bej serish :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
JU flm :D

Nuk di sa te perngjan kjo Foto..por me dhem qafa duke ndejtur permbys ahhahahaha :p shpresoj te pelqeje..pastaj kur te ven 1foto ku ke fytyren afer dhe me te madhe..ska problem ta bej serish :)

Te lumte dora 10!Rrofsh Suri shume mire e ke bere
 

Lela_Dr

Donatorë
Mendoj qe Suriana kete gje e ben me pasion dhe i duhet pak kohe te merret me te gjithe.
Mendoj qe keto kerkesat si kalamaj te vegjel ti leni me nje ane, dhe lereni vajzen te punoje.

Ju lutem mos e ktheni temen ne chit -chat....
3 foto pash gjithsej dhe 3 faqe me lloqe.

Postimet jashte teme do te fshihen.

Suri plego :p
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Lolita25 .

:dong: :dong:llokumaaaa per sonteee ika ti laj duart se me jan bere ziiiiiiiiiiiiiiiii...ndoshta neser vazhdoj ndoshtaa pas 1jave..se di kur t'me kapa valaaaaaa piktures si sonte :D

P.S mos keni dert do ju bej si yllaaa tanveee :D
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
E sigurt qe nuk po perdor ndo1 komshi piktor, apo ndo1 program pc-je ?

Nese po, paske talent, apo si i thone nga ne, paske dore lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
suri, bukur shumë më pelqyen....tani po pres foton time :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
JU flm per komplimentet :kiss

Gjejeni vet se kush eshte :p


P.s metamor... te miat janè njeren e bera sot tjetren e kisha bere qysh heret 15-16 vjt kisha :D


Amoreeeeeeeeeeeeeeeee faleminderit....Do te te jap adresen e shtepise e ma posto...Ok?? Puc fort ty..

P.s. Pse nuk me ke thene qe ke kete pasion??? Je shume e zonja...
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
E sigurt qe nuk po perdor ndo1 komshi piktor, apo ndo1 program pc-je ?

Nese po, paske talent, apo si i thone nga ne, paske dore lol
LOL si gjethmon nuk beson hehe..komshit e mij ne atè orè qe i kam bere mbrem flenin te gjith, dhe nuk kam kete konfidenc te shkoj ne pixhama andej dhe te me vizatojn antar te 1forumi :confused: :D :D
po perdor program SurY'S Hand :D :D e njeh??
sidqft flm per Kompliment :D :D
suri, bukur shumë më pelqyen....tani po pres foton time :D
Flm yllii :kiss
Amoreeeeeeeeeeeeeeeee faleminderit....Do te te jap adresen e shtepise e ma posto...Ok?? Puc fort ty..

P.s. Pse nuk me ke thene qe ke kete pasion??? Je shume e zonja...
Sps amo..me deshir
zemra pasioni mbetet pasion , dhe nuk jam ashtu ti bej reklama vets moj LOL LOL LOL

ej po i jepni leket per postimin te pakten. :) suri te lumte sh bukur i ke bere ato pikturat.

Flm ... vendosa Free ti bej per keta LOL LOL
Me vjen mir qe ju pelqejn se kisha 1cik frikè ne fillim
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Capkenen psh e kishe zhgarravitur ahhaha

megjithate te sygjeroj ndo1 me pamje me pak te kendshme, do te te falen gabimet me lehte, psh na 3go nje autoportret :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Capkenen psh e kishe zhgarravitur ahhaha

megjithate te sygjeroj ndo1 me pamje me pak te kendshme, do te te falen gabimet me lehte, psh na 3go nje autoportret :D

zhgarravitur?? nuk me duket por gjithcka eshte e mundur..ishte e para qe vizatova :D

Autoportret :confused: :confused: nuk arrij te shikohem ne pasqyre e kendej te vizatohem LOL LOL LOL LOL... dhe masi me kerkove pamje me pak te kendshme atèhere nuk mund ta postoj Autoportretin se kam pamke shumm te kendshme :p LOL
 
Ta provoj dhe une talentin tim ne portret? :D

Kush do, le te shfaqi deshiren, me aq sa te kemi mundesi do ndihmojme!
:D
Nuk dua asgje ne shkembim! Vec nje falenderim, (gjithmon nese do ju pelqeje)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
zhgarravitur?? nuk me duket por gjithcka eshte e mundur..ishte e para qe vizatova :D

Autoportret :confused: :confused: nuk arrij te shikohem ne pasqyre e kendej te vizatohem LOL LOL LOL LOL... dhe masi me kerkove pamje me pak te kendshme atèhere nuk mund ta postoj Autoportretin se kam pamke shumm te kendshme :p LOL

Ok mos te te bejme kot chit-chat, te kete thuaj qe po vizaton dhe jo pikturon. Ndersa besoj nje foto tenden duhet ta kesh per te bere portretin, si ua ke bere te tjereve. nejse....

P.s Capkene, ma bej nje portret mua. Paguaj me kesh, kur ta kesh :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Lajmerim!!

Dua qe ta keni para sysh 1gjè : unè nuk jam 1piktore apo "piktore e madhe" dhe nuk po shtirem si e tillè :D thejsht ne vend qe ti mbaj ne bllok albumin tim keto "vizatime" i solla ne Fv duke menduar se do ishte 1gjè e kendshme dhe simpatike, asgjè me shumè..LOve & Respekt SuRy
ThnX
 
Ky eshte portreti i pare!
E nisa me Biancen

Bianca shpresoj te pelqeje!
:kiss
 

*Linda*

Lost out in the desert
weeeeee goca, ju lumshin duart, vertet! Njera me mire se tjetra!
Komplimente!
 
Per yllin time
Zhgenjy qe e kam shume xhan :kiss
 
Top