Portrete...anetaret e Fv-se :D

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Per yllin time
Zhgenjy qe e kam shume xhan :kiss

Hey ,nuk e prisja kete surprize e dashur,e paske bere me foton qe te kam derguar???
Faleminderit :kiss per ty ,te lutem hajde ma dergo ne msn,se dua ta ruaj :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Capkenia komplimente yllo..duket qe je ti artistja :D

:kiss
P.S mund te them lisrisht qe t'miat jan skico ndersa tuat Portrete :D..e bejm kshtu une ti bej skico-n ti vazhdo LOL LOL LOL
 
Redaktimi i fundit:

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
PO MUA NJE POTRET :qaj: dhe une dua nje :qaj:
 
Capkenia komplimente yllo..duket qe je ti artistja :D

:kiss
P.S mund te them lisrisht qe t'miat jan skico ndersa tuat Portrete :D..e bejm kshtu une ti bej skico-n ti vazhdo LOL LOL LOL


Shume faleminderit Suri :kiss
Do me dergosh nje foto tenden :D
Te premtoj do punoj me kujdes kur ta bej portretin
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Ky eshte portreti i pare!
E nisa me Biancen

Bianca shpresoj te pelqeje!
:kiss

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa i bukur...E dua.Eshte vertete shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume i bukur...:kiss e shume faleminderit..

P.s. te jap leje te perdoresh fotot e mia si "cavie"...
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
brava rrushe, krenohna me ty:puthje: (ne krenohemi me ty plako, qysh i thojke tullumi ministritLOL) veq mos gabo me perdor surratin tem se xhixha buba:byca::p...
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
O Sury, po sa mire me paske nxjerre mi :p
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Capkene, e thene banalisht (si injorante qe jam ne kete fushe), nuk qenke hic keq ne pune portretesh. Komplimente!

Komplimente dhe Surit qe me befasoi me kete pasion te fshehur deri tani.. :puthje:
 
Capkene, e thene banalisht (si injorante qe jam ne kete fushe), nuk qenke hic keq ne pune portretesh. Komplimente!

Komplimente dhe Surit qe me befasoi me kete pasion te fshehur deri tani.. :puthje:

Faleminderit Mia :kiss
Nese ke deshire do ta beja dhe ty nje portret.
Edhe sikur mos te duash ta postoj ketu.
Per ty do ta beja ;)

PS:Alb_korcari me radhe...do vij dhe radha jote, ki durim
 

njoni

llahtaria vete
Un jam Qeros, mund te ma beni kollaj portretin :p

hajt kush e merr mundimin, se do i ve edhe kornize :D
 

Lela_Dr

Donatorë
Kjo eshte per My friend :D

Parate kesh...kur ti kesh! :p

PS: Po kishe ankesa per portretin do ta modifikoje ;)
 
O Ylli flm. Me te vertete nuk e prisja....
Po edhe ti paske pasion te fshehur?????

S'ka perse!
Te fshehur, por tani e zbulova :D
Portretet kane qene gjithmone pasioni im, edhe pse nuk jam praktikuar shpesh.
 

njoni

llahtaria vete
Capkenia edhe ti piktore je?
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
WAAW SA BUKUR...CAPKENE TI I BEKE PORTRETET SI KUKULLA PORCELANI...TANI E TUTJE FILLO BEJ ME PAGES DO ECTE SHUME TREGTIA...:D PO MUA DO ME BESH NJE? :p NORMALE ME PAGESS ...

UUUHHH DhE SURIANA QENKA PIKTORE...BRAVOO DUA NJE PORTRET NGA TE DYJA :p
 
Redaktimi i fundit:
Kush e gjen? Kush e gjen se cila eshte?

Ai/Ajo qe e gjen do ti bej portretin e radhes!

:D
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Po mua cila do ma beje se kam fillu me u merzit tani?! :(
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Po une kaq fytyre te veshtire kam per portret???:(
Na e bete me hile ju te dyja:(
 
Loltitaaaaa

:kiss

Ka dal nje nder me te bukurit, sepse ke tipare shume te theksuara, dhe foto ishte shume e paster!
 
Vajzes ne foto nuk po ja them emrin!

Por dua ti them qe ishte kenaqesi te pikturoja cdo detaj te fytyres se saj!

Ka sy dhe buzeqeshje te mrekullueshme, perfekte per nje portret.

:D :kiss

PS:Shpresoj te pelqej e dashur
 
Top