Portrete...anetaret e Fv-se :D

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Wow capkene, te pershendes me kengen e Mia Martinit :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vajzes ne foto nuk po ja them emrin!

Por dua ti them qe ishte kenaqesi te pikturoja cdo detaj te fytyres se saj!

Ka sy dhe buzeqeshje te mrekullueshme, perfekte per nje portret.

:D :kiss

PS:Shpresoj te pelqej e dashur


ky eshte portreti me perfekt me origjinalin:D
 
Questo e il mio capolavoro :D Bricioloooooo

Un pezzo unico che non ha uguali nell mondo!!!! :D:D:D:D:D

:kiss
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Questo e il mio capolavoro :D Bricioloooooo

Un pezzo unico che non ha uguali nell mondo!!!! :D:D:D:D:D

:kiss

JO vetem e bukur (piktoria) por edhe e prire ndaj te bukures!
Te lumshin duart dhe te jap te gjitha te drejtat e autorit mbi foton;)

Ah se harrova noten: SHKELQYESHEM:)
 

angel boy

cun i veshtire
mo mua nuk me beri njeri:qaj::qaj::qaj:plzzzzzzzzzz dhe nje mua..se kam shum koh qe po e kerkoj...plzzzzzzzzzzzzzz
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Questo e il mio capolavoro :D Bricioloooooo

Un pezzo unico che non ha uguali nell mondo!!!! :D:D:D:D:D

:kiss

Capkene po ta vesh ne ankand kete foto une jam 500 euro!
 
Per vogelushen moderatore Brasilu! :)

E mbajta fjalen, edhe pse me vonese.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Pak Jasht temes :D

Kete Foto e kam par ne Album te Fv e kishte postuar SweetZzinna dhe me pelqeu dhe shiqoni ndryshimin :D jo edhe aq shum por deri diku

Mbase lidhet pak edhe Me Art kjo tem :)

Foto 1 (Foto nga SweetZzinna) dhe Foto 2 (e vizatuar nga un):) Eshte pak keq e fotografuar sepse Scaner nuk Kam Ket koh Ktu ne Shtepi eshte von per te dal me e Scanu nje Vizatim :)
 
Redaktimi i fundit:

xhebrail

Mangup me Licenc
P.s Do me besh nje portret mua Capkene
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une nuk kam shanse?
Cfare te bej tani, mos duhet ti tregoj ne kamer portretet qe te besosh? :D
Meqe mendon se behen ne photoshop, a mundesh te ma besh nje foto timen ne photoshop te lutem! ;)

PS: Duhet te kesh pak me shume besim tek njerzit!

edhe une duaaaaaaaaaaaa
 

Lolita25

So EmoTionaL
Portreti i Briciolos dhe Benit jan shum shum te bukur....
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Sa i bukur.....LOVE HER...
Me pelq te gjith portretet...
pervec se jane si foto percjellin dhe emocionet....BRAVAA:dong:


[
QUOTE=Capkenia_tr;67956]Vajzes ne foto nuk po ja them emrin!

Por dua ti them qe ishte kenaqesi te pikturoja cdo detaj te fytyres se saj!

Ka sy dhe buzeqeshje te mrekullueshme, perfekte per nje portret.

:D :kiss

PS:Shpresoj te pelqej e dashur
[/QUOTE]
 

baby-angel

Thpilt
Waaa, qenka dhe simpatike goca pervecse e zgjuar. :) Shume mire.
Capkene je vertete shume e talentuar. :kiss
 
Capkene e ke akoma ate timen???? Se sa te vij ne Shqiperi e dua...:kiss

Je vertete e zonja...

Patjeter qe e kam :D
Me ty s'kam mbaruar pune akoma une!
A me the se te tuat mund ti perdor si cavie?!

PS:Kur te vish do ti fus ne nje dosje dhe do te ti jap ;)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Patjeter qe e kam :D
Me ty s'kam mbaruar pune akoma une!
A me the se te tuat mund ti perdor si cavie?!

PS:Kur te vish do ti fus ne nje dosje dhe do te ti jap ;)

Ok...Kam vene dhe te tjera qe mund ti perdoresh...

Pastaj do me thuash dhe sa te detyrohem...:kiss :kiss
 
Top