Portrete...anetaret e Fv-se :D

2ntythree

Anëtar i ri
Shpresoj asnjeri nga ju te mos me denoncoj..thjesht do ju bej nga 1 Portret(nese nuk ju bezdis) dhe do i postoj ketu...dihet duke shikuar foto e juaja :D


Capkene po filloj me ty..me pelqeu shum kjo fotoja :D
(sa bukur eshte ne leter miii..ktu duket pak :( ) shpresoj te pelqej

bukur shumë, është shumë reale si portret. ke ditur ti japësh dhe shprehje fytyrës.:dong::dong::dong:
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
bukur shumë, është shumë reale si portret. ke ditur ti japësh dhe shprehje fytyrës.:dong::dong::dong:

Flm..
Capkene hyra te shoh portretet tjera..kompliment :dong::dong:
Te pershendes dhe puccc foltttttt:kiss :dashuri:

Pse je ndalur se??
 

djaloshi-LEZHE

EKONOMIST
bejani nje portret kapetanit79 ne ate pozicion ce eshte:kercim::kercim::kercim:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

shiko shiko talente e vertete te lumte .
 

AjSi

...
Uau sa te bukura...qenkan fytyrat e pothuajse shumices se gocave te fv ;D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Uau sa te bukura...qenkan fytyrat e pothuajse shumices se gocave te fv ;D

Po jo moj Ajsi se gjysmat foto me ate veglen i kane, photoshop si e ka emrin.Megjithate komplimente piktores,jo gjithmone vizaton ate qe sheh LOL LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
O katunare i portret mu jo eeeeeeeee ncncn
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Si sna beri ndokush nje portret,me ka marr malli me pa veten,version lapsi LOL
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Gloom te pakten rri ne profil qe te dalesh bukur :p
 

GLOOM

Catch me if you can...

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pe: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Si sna beri ndokush nje portret,me ka marr malli me pa veten,version lapsi LOL

Po sill ndonjë foto se do ta provoj ta bëj unë një portret. :D
Ama sta garantoj çdo dali në fund,lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Si sna beri asnjera nje portret,cpaskeni qen :p
 

Kila

VIP
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Dua dhe unee plsss te lutemm capkenee nje muaaa :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

O katunare i portret mu jo eeeeeeeee ncncn

:)

IMG_1064_zps37bd1e07.png
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Kila ka ikur artisti, tani jetojme me moton e Megatech "bëje mirë, bëje vetë!" :D
 

Kila

VIP
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Kila ka ikur artisti, tani jetojme me moton e Megatech "bëje mirë, bëje vetë!" :D
iiii sme kan bere asnjher portret .........jam kurjoze ta shof veten iher me laps ..
 
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Ket ma kan bo 2 vjet perpara :)
2yzcz8k.jpg


Kurse kjo ne 2007 ne Paris dhe e kam kujtim shum te bukur sepse mka corteggiato deri momentin e fundit dhe ma dhuroj (kurse asajt [censured] qe urreja i kerkoj leket ahahahhahaha ). Mbase ishte ambienti, drritat dhe yjet, ciftet qe pinin te lumtur perjashta o ku di un, por romantik tipi :p
20zdyye.jpg


Kurse ktu kam dal bomb ***y lol
kolegu punes ne vend te punonte .-.
5uqvs7.jpgKjo jam prap un kur perplasem me ndonje vend sepse jam gjithmon nboten time ahahah
e ber nga nje nga bjondinet e miat :D
iq9e6b.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Ja te shkoj ti bej nje vetes dhe ta sjell, t'ju them qe ma ka be nje artist i shquar :p lol
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Sa bukur do ishte ta kisha e un nji, do e merrja si kujtim nga forumi edhe kur mos te hy me :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Sa bukur do ishte ta kisha e un nji, do e merrja si kujtim nga forumi edhe kur mos te hy me :)

ma co nje foto ne inbox e po gjeta kohe do mundohem te ta bej nje portret :D....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Portrete...anetaret e Fv-se :D

Ej po se me sa kuptova une duhen portrete me laps..e jo me programe po nejse

Mua me bene nje por dhembet e pare shume te ndare, gjithsesi e kam grisur ka kohe.
 
Top