Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove

Nuk eshte R6 dhe as i 2010,te ka genjyer google kesaj here
gjiths zgjidh o para o pas
63265_472861616909_109150491909_6347974_3633484_n.jpg

nje torte 3 kateshe
 

RoXete

Legjende
Pe: Loja e fotove

tromaktiko.jpg

nji pallat deshta
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

133.jpg

furre buke desha
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotove

furre%20buke.jpg

nje pamje nga jonufra
PS:roxete e bere temen lemsh :p
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Loja e fotove

hahahah ja hangsha atletet,,shum te bukur ma ke gjet,,akoma vazhdon te rezervosh deshir te mir per mua:kroko:

65045_x.jpg

Milingon qe shoqerohet me disa te tjera
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

IMG_68792.jpg

Pipa midelton me fustan te bardhe :pLOL (e di kush do ma sjelli)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

asd.gif

Merrja fanellen kesaj :pLOL
inter.jpg
uje te ftohte

PS:shkodrane nuk ma solle me kurriz moj:p LOL pipen
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

uje_5.jpg


EMANUELA MERCURIN GJYS NUDO KUSH MA GJEN :p :p :p :p LOL LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

henger fiq dhe vdiq hahahhaLOL (larg qofte)

images


Speed Kamer dua
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loja e fotove

images


NJE FOTO TE EVA MENDEZIT I LOVEEEEEEEEEEEEE EMAAAAAAAAAAAAAAA
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Sexy_Eva_Mendes.jpg


JET Ski dua
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

Cherrys.jpg

me sill krem chershie tani
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Ia ishalla e gjeta :p


Kush e desh Pippen LOL :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Loja e fotove

Paskam harruar te kerkoj-

Nje bluze te bukur te shkruar

I ♥ NY
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

5N4bdTTg84uF5pJunNvmBMH2Yx-LHd_dYHpxtgq73eM3aZiQtw.jpg

merre bluzen ..........

sillni nje harly davidson (vetem per fun)
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Pe: Loja e fotove

-miller-sexy-harley-davidson-ads-spring-2010-hq-07.jpg

du pul te pjekur
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

images


....tekila...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Loja e fotove

TG_bVS01lQfFeBV1hASDpINTOeOCiXGvY_JPrhRdPXY09w4C7p.jpg

....nje embelsire...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top